Lista ocen Opel Vectra B (756) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tracha
Hatchback 1.6 i 16V 101KM 74kW
Niestety w Vectrze B po pewnym czasie całość się "odgłusza" w związku z tym musiałem samemu zainwestować w maty wyciszające oraz wymienić niektóre uszczelki, aby aż tak nie słyszeć drogi.
~Piotr Wawrzyniak
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Jak na tą klasę to przeciętnie. Zważywszy jednak ,że to diesel to dobrze.Konkurencja w tej klasie aut z przełomu wieku nie wypada lepiej a niektóre "znamienitsze " marki gorzej.
~Bartolini
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Szału nie ma, ale to Opel z połowy lat 90. Przy 130-150 naprawdę wyraźnie szumi...sensowny fabryczny zestaw audio załatwia sprawę ;). W codziennym użytkowaniu hałasy z zewnątrz nie doskwierają.
~pablo_21@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jak już pisałem w poprzedniej ocenie dla mnie bomba. Przyjemnie w środku, słychać delikatny, stosunkowo cichy pomruk silniczka. Bez problemu można słuchać radia na najniższym poziomie głośności - sprawdzone!
~mlepianka
Hatchback 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Co do wyciszenia to mogłoby być tepiej. Mam na uwadze że to \"klekot\" ale bywa głośno, oczywiście nie jest to nie do zniesienia ale odczuwam tu pewne braki porównując VB z chociażby Passatem B5.
~luckyboy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Mogloby byc lepsze, powyzej 110km/h slychac coraz bardziej silnik, od 140km/h zaczyna gwizdac wiatr przy drzwiach. Jak dla mnie troche za duze halasy toczenia, za bardzo slychac opony(moze to ich wina)
~diabel
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
w porównaniu z autami z tego rocznika to wypada całkiem nieźle nawet przy większych prędkościach nie słychać silnika zagłusza go wiatr. przy 140km/h da się swobodnie rozmawiać i słuchać radia
~luk@s
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Patrzac na klase auta spodziewalem sie wiekszego spokoju w kabinie. Cicho jest do 110km/h, potem robi sie juz glosno: mruczy silnik, slychac odglosy toczenia, a od 140km/h gra piosenke wiatr.
~Piotr Vectra B 2,5 v6 kombi
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
idealna cisza slychac tylko pomruk motoru v6 przy wkrecaniu sie na wyzsze obroty wyciszenie swietne co w polaczeniu z miekkim zawieszeniem czyni ten samochod bardzo przyjaznym dlal kierowcy
~sniad2@op.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jak wcześniej opisałem ,jeśli często wymieniasz jak nie tuleje to jakieś gumy wachacza lub coś innego to jest OK. Najgorszy jest chałas wydobywający się z nad sufitki na wybojach. ( drganie blachy dachu )