Lista ocen Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1996-2000 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karan79@vp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Mam 193cm wzrostu i nie grzeszę szczupłą sylwetką a z przodu miejsca pod dostatkiem. Jeśli zdarzy sie jechać na tylnej kanapie, to tylko za wysokim kierowcą lub pasażerem cierpią kolana.
~vinc wo_ku@op.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Z przodu w miare ok a tył to już zupełnie inna bajka - dość wygodnie będzie podróżować tam dwoje dzieci lub średnio wysokich pasażerów;) Podsufitki naszczęście nie wyciera sie głową...
~Preccel
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
duża (mam 195 cm wzrostu) i naprawdę nie narzekam choć wtedy przy max odchyleniu kierowcy dla pasażera z tyłu pozostaje trochę mniej miejsca ale można dojść do zgody
~Przemek63133
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Przestrzeni nie powinno zabraknąć normalnie zbudowanym osobom. Ani z przodu ani z tyłu nikt nie powinien narzekać na brak miejsca.
~Butcho
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Ma bardzo dużo miejsca w środku.Podłokietnik,daleko można przesunąć przedni fotel to daje fajna pozycje do jazdy
~Maciej z Gdyni
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Jestem wysoki (2m) zatem pasażer za mną nie ma zbyt dużo miejsca, ale można sobie poradzić. Nie jest znowu tak najgorzej...
~nasty@klub.chip.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Bardzo wygodne autko zarówno z przodu jak i dla kierowcy. Mój egzemplarz posiadał wygodny podłokietnik.
~salhir@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Po prostu auto rodzinne, dość miejsca dla kierowcy, pasażerów, bagaży na wakacje oraz wózka.
~Lord
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Duze przestronne wnętrze, wygodne. Jestem dość wysoki i jeździ mi się bardzo komfortowo.
~salieri.orr@vp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
z przodu bardzo duzo miejsca, z tylu tragicznie:/ w golfie3 bylo wiecej z tylu miejsca...
Opel Vectra B Sedan