Lista ocen Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1996-2000 (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej z Gdyni
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Wyciszenie doskonałe, ale dziwi mnie fakt sparciałych gum w drzwiach przednich których zadaniem jest również wygłuszenie pojazdu. Nie jest za głośno, wcześniej miałem skodę felicję. Przy prędkości maks. 160km/h nie słyszałem osoby z którą rozmawiałem podczas jazdy... w tym przypadku można posłuchać sobie spokojnej cichej muzyki.
~Preccel
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
to mogłoby być lepsze, tym bardziej iż jest coraz głośniej (przyp. 170.000 km na liczniku) z wiekiem, teraźniejsze diesle już są cichsze (zwłaszcza Vectra C z silnikiem 2,2 DTH), za dużo też odłosów dochodzi z zawieszenia
~karan79@vp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Jak silnik jest zimny troszkę doskwiera, ale po przejechaniu kilku kilometrów może być.Denerwować mogą: szum kół i szum opływającego powietrza przy większych prędkościach.
~Przemek63133
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Jeżeli auto nie ma dziurawej podłogi, ma dobre uszczelki drzwi i łozyska w kołach to jest zaskakująco cicho. Inaczej może być już różnie.
~paweł
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Dieselek jak to dieselek lubi poklekotac szczególnie jak jest zimny ale ja lubie pracę diesla i jest to normalne , że będzie głośniejszy niż benzyna.
~vinc wo_ku@op.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Na niskich obrotach chodzi jak ciężarówka. Poprawa następuje po wrzucaniu coraz to wyrzszych biegów. na trasie przy stałej prędkości jest już OK
~salhir@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Jak to w dieslu, na zimno nie da sie nie zuważyć charakterystycznego klekotu. Do 130 km/h komfortowo, do 160 da sie słuchać radia.
~Lord
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Jednym słowem jest głośno. Silnik, szum powietrza, w sumie bez radia nie da rady. Chociaż do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.
~ziomuś
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
nawet w takim klekocie jak diesel na pompie jest dobrze, ale jak sie rozgrzeje silnik :-)
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
6,7
~wujek8891@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
wiadomo diesla zawsze troche słychać.ale mniej słychać w vectrze niż w zafirze czy w astrze.
Opel Vectra B Sedan