Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario gliwice
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Wszystko sie rozchodzi co chcemy. Na obecną chwile mając budżet 10.000tys i chcąc auto ktore wygladem nie odbiega jeszcze od reszty, na starcie nie wymaga duzego wkładu. Vectra to dobry wybór. Mozna kupic prestiż np. Audi a4 w tych pieniadzach ale rano bedziesz sie zastanawiał czy stoi dalej w tym samym miejscu. Opel vectra C to auto dla osob ktore cenią sobie spokuj i potrzebuja dużego auta za smieszne pieniądze z naprawde fajnym wyposażeniem.
~wilczur
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
zaplacilem za auto 27tys + fakt ze wsadzilem gaz 2.800zł brc, i otrzymalem auto od pierwszego wlasciciela z polskiego salonu z serwisem do konca 1000% bezwypadkowy...z extra wyposazeniem...uwazam ze to dobry zakup za uczciwe pieniadze, i nie jezdze jak wiekszosc extra sprowadzonym pasatem lub jego spółką i podobnymi tworami mega diesli ktore to jezdza za darmo i sa mega niezawodne...buhahahaha kupujcie vectre C, najlepiej krajowki!!!:)
~Michał
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jestem zadowolony z tego zakupu. Polecam wersje z silnikiem benzynowym 1.8. Są zdecydowanie tańsze w zakupie od diesli. Silnik nie sprawia problemów. Spalanie nie jest wysokie. Silnik brzmi ładnie i daje radę Vectrze. Podróżuje się wygodnie tym autem. Jak każdy samochód trzeba go naprawiać, ale utrzymanie Vectry nie kosztuje dużo.
~stebor
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
VC jest tańsza od pasata, mondeo a jak dla mnie dużo lepsza ( przynajmniej w benzynie ). Łatwo trafić na zadbany egzemplarz. Zawieszenie mogłoby być trochę trwalsze ale naszych dróg żaden samochód nie wytrzyma i w każdym trzeba coś wymieniać a tu jest duży wybór części i stosunkowo tanio.
~Święty
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Super. Nie wiem czy za takie pieniądze kupisz coś porównowalnego. I nie chce tu napisać że ja mam i to jest ekstra, nie. Chce napisać że nie miałem wcześniej takiego auta i to ono mnie właśnie zaskoczyło najbardziej. Postawiłem na Vectre C i nie zawiodłem się!
~Naiwniak dający się nabrać na wygląd i bajery
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Kupujemy auto za 15000zł. i dokładamy ponad 8000zł. Bo chcemy się pokazać jakimi jesteśmy Panami. A tu płacz lament i zgrzytanie zębów. Ale jak mnie ktoś zapyta jak się spisuje, odpowiadam: "fantastycznie, super wóz, nie chcesz kupić?".
~cinnek
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jeżeli się kupi zadbaną, pewną Vectre C to tylko lać benzynę i jeździć. Poza częściami eksploatacyjnymi nic się nie dzieje. Podobno koszty naprawy zawieszenia tylnego są ogromne, i przy zakupie warto na to zwrócić uwagę.
~Rafo 69
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
ZA tą cenę + dobre wyposażenie nie ma co szukać .W tej klasie samochodów Passat to już nie ta bezawaryjność co dawniej,Mondeo rdzewieje i po 7 latach wygląda jak pełnoletni.O japońcach nie pisze nie mam doświadczeń.
~Zawiedziony miłośnik Vectry C
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jeśli chodzi o jakość blach czy wnętrza to nie ma zastrzeżeń. Fotel kierowcy często się przeciera. Ale VECTRA C 1.8 ma kilka punktów zapalnych, które gdy się uaktywnią ranią nasz portfel boleśnie.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kamcio559
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Samochód po 3 latach eksploatacji spadł z wartości ok 15 tyś. jest to dużo. Jakość jest niezła ale denerwują mnie trzeszczące plastiki
Opel Vectra C Hatchback