Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2008 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niuniu
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jadąc nad morze spakowaliśmy nie tylko ogromne walichy, ale i nosidełko dla dziecka, głęboki wózek, dwie torby z jedzeniem,na podróż i zapasem żywności mleko, pampersy, dziesiątki ubranek maluszka - płyny do prania i wanienkę dla niemowlaka/ Było gdzie upychać i sporo jeszcze zostało. W trakcie jazdy z samymi dorosłymi osobami - nie wiem jakie jest Państwa zdanie, ale ja uważam, że teraz producenci wyszli na przeciw ku wysokiemu komfortowi...
~Łukasz
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
No nie wiem czy na rynku jest większe auto w tym segmencie. Jest przeogromna. Przestrzeni w środku jest aż za dużo. Bagażnik to już inna bajka. Płyta 180x90 wchodzi bez zająknięcia (oczywiście po złożeniu tylnej kanapy). Żaden wyjazd wakacyjny nie będzie problemem. Doskonale to za mało.
~turmoll
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu. Przepastny 500 litrowy bagażnik. Świetny dostęp do bagażnika dzięki podnoszonej klapie tylnej. Bez większego problemu zabieram się z rodziny na wyjazd z wózkiem, krzesełkiem i milionem innych rzeczy potrzebnych dziecku.
~Arek
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bardzo dużo miejsca na przednich fotelach i ogromny (500 l) bagażnik, natomiast z tyłu nieco za mało miejsca na nogi pasażerów, zwłaszcza, jeśli fotele przednie są mocno cofnięte do tyłu.
~Vectra PGR AO
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Miejsca jest na prawdę sporo. 4 osoby i podróż 600 km nie stanowi problemu. W 5 osób spokojnie można jechać 300 km bez zmęczenia. Do tego mega pakowany bagażnik.
~Lukazie
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Z przodu jest dosyć dużo miejsca , natomiast z tylu tak na styk (Posiadam 188cm wzrostu) i na nogi mam tak jak mowie na styk , natomiast nad glową jest troszke malo miejsca.
~Samerglow
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jest to segment D, także w środku jest masę miejsca. Nie raz jechaliśmy w 5 osób i pełnym kufrem po podsufitkę w długie trasy po 600 km. Dawało radę.
~qwerty
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Miejsca z przodu,tyłu i w bagażniku wystarczająco. Pozycja za kierownica wygodna.Czasem po kilku godzinach jazdy poczucie,ze siedzisko jest troche za krótkie.
~Arcy
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przestrzeni jest bardoz duzo. Samochod wyraźnie stworzony pod prowadzącego. Na tylnej kanapie tez jest wystarczająca ilość miejsca dla osob wysokich.
~Mateusz
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
sporo miejsca dla pasażerów i kierowcy, do holandii jeździliśmy często w 2-4 osoby i nikt nie narzekał na brak wygody,.
Opel Vectra C Hatchback