Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ryszard W.
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Zakup....cena przystępna w porównaniu do eksploatacji, ale później....proszę doliczyć sobie naprawy pogwarancyjne, koszty dojazdu do serwisu (tego Ci nie zwrócą) parę tysięcy na paliwo i drobiazgi. Przestój auta (czasami tydzień)....auto stoi auto nie zarabia...dla mnie nie wart rzadnej złotówki. Wliczając to wszystko zarobiłem sporo mniej przez VIVARo.
~elipiecki@jaslomet.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Tu, gdyby uwzględnić dzisiejsze realia w porównaniu do momentu zakupu, zapłaciłem netto 75.000 zł. z klimatyzacją, oponami zimowymi i drobnymi dodatkami, cena była w miarę dobra. Dziś po dwu latach eksploatacji i lepszym rynku na samochody, miałbym problem co kupić przy tak dużej ilości upustów stosowanych przez producentów.
~ANEMAR2@OP.PL
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
ZNAJOMI SMIGAJĄ VW TRANSPORTERAMI ,MERCEDESAMI VITO-I SMIEJA SIE NA WIESC O WYMIANIE WTRYSKÓW PRZY TAKIM PRZEBIEGU-GDZIE TE OPOWIESCI O PRZBIEGACH 500 TYS KM BEZ USTEREK????????SĄ ALE NAPEWNO NIE W VIVARO ALBO JAK KTO WOLI TRAFIC-NOWY VIVARO KOSZTUJE OK. 100 TYS ZŁ-JAKIES TOTALNE NIEPOROZUMIENIE!!!!
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Tutsj bije konkurencje na głowę. W Mercedesie wszystko jest za dopłatą, w Vito nna pzrzykład pochylanie fotela nie jest standardem, nie mówiąc już o poduszczak, czy szybach elektrycznych.
~Eugeniusz Lipiecki
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Źle, źle, źle....po prostu dziś zdecydowanie wybrał bym inne auto. Po prostu po pierwszym hura optymizmie stwierdzam, że w miarę przejechanych kilometrów jest coś nie tak.
~Demboll
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Za taką cene nie kupisz nic lepszego. Można kupić droższego VW i nie naprawiać albo zaoszczędzić i kupić Opelka i czasami naprawiając ale wyjdzie na to samo.
~ DARO
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
NAPRAWY DOSC KOSZTOWNE JEDYNE CO RATUJE TO ZAKUP AUTA NA POCZATKU W B.DOBREJ CENIE I WSZYTSKI NAPRAWY POWINNY SIE ZMISCIC W CENIE SPRAWNEGO AUTA;D
~elipiecki@jaslomet.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Był w zakupie trochę droższy od swojego bliźniaka z firmy RENAULT, ale panuje opinia, że auta niemieckie są solidne, więc wybrałem Opla.
~slawekvipsc
Van z pojedynczą kabiną L1 2.0 CDTI 114KM 84kW
Doskonała, ale przy dwu, trzyletnich autach. Nowe jak zresztą wszystkie kosztują dużo.Ja kupiłem dwuletnie i jestem bardzo zadowolony.
~adam
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Posiadam vivaro 6-scio osobowe i uzywam go bardziej jako osobowe auto ,i uwazam ze za te pieniazki to jest dobry wybor.
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1