Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 (49) - Silnik

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Mam opla vivaro z 2002r po przejechaniu 130000 tyś km rozsypała sie turbina po wymianie turbiny przejechalem 9000 tyś i silnik sie skończył nie polecam tego samochodu nikomu od samego poczatku mam z nim tylko same problemy .
~Suchodolski
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Dynamiczny silnik przy tym ekonomiczny do pewnych prędkości na Polskich trasach prędkość do 130 km spalanioe 6,7-7.5 litra . Jazda po autostradzie stała prędkość 130-140 km spalanie 8 litrów
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
nieco gorszy silnik niż VW 174KM, ale za to bardzo ekonomiczny. Minus to filtr cząstek stałych, który zwiększa koszty eksploatacji i częstotliwość wymiany oleju
~Bogumił
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 85KM 63kW
Silnik to najsłabsza rzecz w tym aucie, w ciągu trzech lat eksploatacji 4 razy padły wtryski, łączny koszt wymiany wtrysków - 14 tyś złotych.
~driver
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Mocny, ale ma słaby dół. Zaczyna dobrze jechać powyżej 2 tys obrotów. Kulturą pracy nie zachwyca. Przy utrzymywaniu właściwych obrotów nieźle wymiata.
~pmtransport@poczta.fm
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
silnik bez zadnych problemów. oleju nie bierze jak piszą w innych ocenach. od wymiany do wymiany co 30tys km nie dolewam nic mimo 308 000 km
~Bolek
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Na pusto hula aż miło, przy tonie ładunku już trochę gorzej :) Silnik chyba przeżyje każdy pozostały podzespół tego samochodu
~adam
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Jestem milo zaskoczony,poniewazjest szybkii nie muli sie pod gorki,nie jeden wlasciciel volkswagena byl co najmniej zdziwiony.
~Alwaro!!!
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
na poczatku trzeba było sie namachac skrzynią biegów, po jakims przebiegu dotarł sie troszkę i jakoś juz sie bujał
Dziennik kosztów dla Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1
8,7
~berybrinx
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
z silnikiem zadnego problemu przez 330 tys km. Żadnych dolewek oleju od wymiany do wymiany co 30tys km
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1