Lista ocen Opel Zafira A (212) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 265 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ozon11@wp.pl
Van 1.6 16V 101KM 74kW
Idealne dla rodziny z dzieciaczkami. Dużo miejsca i bardzo łarwo zainstalować pociechy w fotelikach. Konieczność przewozu w aucie koła zapasowego(zbiornik gazu zamontowany pod autem) ogranicza znacznie przestrzeń bagażnika polecam dojazdówkę
~Mateusz
Van 2.2 16V 147KM 108kW
duzo miejsca z przodu i z tyłu. Dodatkowo regulowana kanapa z tyłu. Na głowę tez sporo miejsca . Mam 194 cm wzrostu i mieszczę sie za kierownica bez problemu. Jak na ten rocznik to mam kierownoce regulowana w dwóch płaszczyznach.
~Moresbyoo
Van 1.8 16V 125KM 92kW
Cóż muszę pisać? REWELACJA. W związku z tym, że samochód zarejestrowany jest jako 7 osobowy to na upartego ostatni rząd siedzeń jest przeznaczony dla dzieci. Ale w porównaniu do sharanów etc. to wiadomo.. mniejsze auto..
~SWADEK
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
DLA CZTERO OSOBOWEJ RODZINY JEST AUTEM REWELACYJNYM DUŻO MIEJSCA, JAK DLA MNIE DUŻYM PLUSEM JEST DODATKOWY RZĄD SIEDZEŃ( NP DLA DZIADKÓW LUB ZNAJOMYCH )JEŚLI PLANUJEMY WYCIECZKĘ W WIĘKĘKSZYM GRONIE I JEDNYM AUTEM.
~catani@op.pl
Van 1.8 16V 125KM 92kW
siedzi się jak na taborecie, absolutny brak trzymania bocznego, nie można ustawić odpowiednio podgłówka, pólka pod siedzeniem kierowcy cięzko się otwiera, aby ustawić fotel trzeba otworzyć drzwi bo inaczej nie mieści się ręka
~grzesioj0
Van 1.8 16V 116KM 85kW
Przepięknie! Moja żona ze złamaną nogą w ostatnim rzędzie bez problemu zajechała do Berlina z Wrocławia. Wielkie auto, pomieści na prawdę sporo. A pasażerowie - no cóż wygodna podróż - nawet w siedem osób.
~radzik
Van 1.6 16V 101KM 74kW
7 osob lub 5 osob i 600 litrow bagazu w aucie o dlugosci 4,3 metra. Bez komentarza. Siedzimy wysoko wiec nogi nie cierpia. Nad glowa jeszcze sporo miejsca. Nikt cie kolanami po plecach nie smyra...
~Zośka
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Przestrzeni tyle ile potrzeba. Kierowca i pasazerowie drugiego rzędu podrózują wygodnie. Trzeci rząd siedzeń co najwyżej jako frajda dla dzieci ale kosztem bagaznika. Podstawowe 5 miejsc na 5+.
~mapa123
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Ogrom miejsca z przodu, dla kierowcy i pasażera, mnóstwo miejsca w środkowej części samochodu, dzięki regulowanej kanapie dużo miejsca jest także na samym tyle, także auto jest idealne dla dużej rodziny.
~pitor
Van 1.6 16V 101KM 74kW
Nie moge narzekac. kiedys jechale w 4 osoby dorosle, 2 dzieci i chyba ze 3 duze walizki na kolkach + wozek na blizniaki. Czulem sie jak rumun, ale bylem ogromnie zaskoczony ze Zoska dala rade.