Lista ocen Opel Zafira A (212) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 265 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bober71
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Super! Niesamowicie dużo miejsca wewnątrz. Samochód z powodzeniem robi za mały hotelik w podróży. Nawet po maksymalnym odsunięciu przednich foteli do tyłu, zostaje tam dużo miejsca na nogi pasażerów.
~magnumsan@wp.pl
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Dużym plusem tej konstrukcji jest możliwość przewiezienia 7 osób i fakt że siedziska tylnej kanapy są chowane w podłodze, czyli zawsze mamy je do dyspozycji (nie trzeba zostawiać foteli w garażu)
~Rafko
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
żona ostatnio zapakowała siedem osób i pojeczała za Wrocław 2x450km Śmialem się że 6i 7-dma osoba tego może nie przeżyć ale gdy wrócili wszyscy sobie bardzo chwalili obszerność zafirki
~Paul
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Trochę przeszkadza mi krótki skok poziomy regulacji kierownicy - można jednak się "dopasować. Pasażer nie ma większych kłopotów.Pasażerowie z tyłu mogą podróżować bez obawy bólu kolan. Dużo miejsca na nogi.
~maciejisko
Van 1.8 16V 125KM 92kW
Jedyny element który jest dobry w tym aucie. Choć możnaby się przyczepić na siłę przestrzeni w trzecim, dodatkowym rzędzie... miejscówka raczej tylko dla dzieci bądź karłów.
~Sylwek
Van 2.0 16V Turbo OPC 192KM 141kW
Nasza 4 osobowa rodzinka mieściła się bez problemów razem z połową szafy, a w szczególnych sytuacjach zabieraliśmy znajomych np. do ZOO (rezygnując jednocześnie z bagażnika). :)
~Fuksiczek
Van 1.8 16V 116KM 85kW
Poprostu super. Wszystko przemyślane. Mam 195 cm wzrostu a dałem radę na dodatkowych fotelach. Wiadomo że nie na długiej trasie, ale jednak nie czułem dyskomfortu
~murderbydolly
Van 1.8 16V 125KM 92kW
zdecydowanie bardzo duży plus - miejsca jest pod dostatkiem dla 5+bardzo obszerny bagażnik no ale już 7+bagażnik dosłownie na 2 torby podróżne...trochę mało, no ale coś za coś...
~kuba_i_ola@wp.pl
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Auto bardzo wygodne poprzez bardzo duże możliwości dostosowania wnętrza (siedzenie środkowe lub podłokietnik, przesuwna tylna kanapa, dwa dodatkowe fotele na krótkie trasy)
Dziennik kosztów dla Opel Zafira A
7,2
10,3
11,2
~Tomek
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Rewelacja, sporo miejsca. Są Zafiry A z krótszym siedziskiem u pasażera, mnie się trafiła z normalnym, tamto rzeczywiście trochę męczy nogi na dłuższą metę. Miejsca od groma.