Lista ocen Opel Zafira A (212) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 265 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stanislawlatas@poczta.onet.pl
Van 1.6 16V 101KM 74kW
Super. Dla wymagających polecam bagaznik dachowych. nawet 7 osób bezproblemowo wybiera się na wypad za miato. tylko silnik więcej potrzebuje "krecenia" z co za tym idzie paliwa
~Andrzej B.
Van 1.8 16V 125KM 92kW
jest więcej miejsca niż się spodziewałem. Choć przy wzrości 185 odczuwa sie potrzebę cofnięcia fotela bardzie niz na to pozwala zakres. Kierownica też ma mały zakres regulacji.
~g@mib-optic.med.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Wygodne wnetrze i wbrw opinia chyba osób które nie uzywały tego autka w trzecim rzedzie siedzi sie całkiem przyjemnie - chyba ze ktos ma 190 cm wzrostu wtedy zapraszam blizej kierowcy
~tomasz_ligęza
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Dużo miejsca na nogi i nad głową. W pierwszym i drugim rzędzie wysokie osoby mieszczą się bez problemu. Trzeci rząd awaryjnie, ale sprawdza się.
~Paty10
Van 2.0 16V Turbo OPC 200KM 147kW
Przestrzeń jest znakomita od bagażnika po pasażerów jadących z przodu fotele wygodne obszyte skórą nadaje sie jak najbardziej na długie trasy.
~KostrzewaS
Van 2.0 16V Turbo OPC 192KM 141kW
w moim egzemplarzu mam fotele RECARO (skóra + materiał). Fajne połączenie. Super wygodne. Teściu ma też ZAfirę ale zwykłą 1,8... fotele tragedia.
~tomek m
Van 1.8 16V 116KM 85kW
dla wyższych przydałoby się nieco więcej miejsca na nogi, jednak można śmiało pokonywać większe dystanse i nie czuć zmęczenia nie do przezwyciężenia
~bodek
Van 1.8 16V 116KM 85kW
Ja mam 3 dzieci od 2-8 lat i na tym etapie miejsca im nie brakuje natomiast 3 dorosłe osoby z tyłu to już porażka.Miejsca no nogi nikomu nie powinno brakować
~zbych
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
bardzo dużo miejsca i dla kierowcy i dla pasażerów drugiego rzędu siedzeń, 2 dod. siedzenia idealne dla dzieci - dla dorosłych raczej na krótkie przejażdżki
~breslał
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Brawo za przestrzeń, najmocniejszy punkt samochodu. Fotele w bagażniku - też świetne. Fotele nie są najwyższych lotów, ale za przestrzeń daję 5.