Lista ocen Opel Zafira A (212) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 265 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majster-bieda
Van 1.8 16V 125KM 92kW
Ilość miejsca wystarczajaca tylko siedzenia mogły by byc wygodniejsze. Zagłówek nie jest regulowany co bardzo mi przeszkadza.
~atseif
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Idealnie,5 osob moze lezec w czasie jazdy,na tylnim fotelu miejsca na nogi jest tyle co w s klasie w wersli long
~mariow777
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Gdyby nie słabej jakości materiały i zupełnie szaro-bure wnętrze byłoby doskonale. W środku mnóstwo miejsca na wszystko.
~KABAN
Van 2.0 16V Turbo OPC 192KM 141kW
Przestronne i wygodne auto dla 5 osób. Duża możliwość aranżacji wnętrza. Ustawny bagażnik po złożeniu tylnej kanapy.
~DUKS4
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
PRZESTRZEŃ DLA PASAŻERÓW JEST DOBRA CHOCIAŻ PO ROZŁOŻENIU TRZECIEGO RZĘDU FOTELI TRACI SIĘ CAŁKOWICIE PRZESTRZEŃ BAGAŻOWĄ.
~panterasilver@gmail.com
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Tego nie można odmówić Zafirze.Z zewnątrz nie wydaje się takie duże. Jak się siedzi za kierowcą to można założyć nogę na nogę:)
~Krystian
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Bardzo wygodne i przestronne auto. Trochę więcej miejsca znalazłem jedynie w Mondeo MK III - był odrobinę szerszy.
~kajacy
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Mnustwo przestrzeni, nie próbowałem jeszcze opcji 7 miejsc ale jak na rzazie przy 5 w aucie nikt nie narzekał.
~msgquad1
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
z tyłu osoba po środku troche siedzi jak za kare. Moim zdaniem troche twarde to siedzenie i na dłuższa trase nie wygodne
~marcopolo
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Przestrzeni jest wystarczająco , nawet dla teściowej w trzecim rzędzie siedzeń ( w każdym razie nie narzekała , chyba że jest twarda)