Lista ocen Opel Zafira A 2.2 DTI 16V 125KM 92kW 2002-2005 (30)

~panterasilver@gmail.com
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Dobra auto za nieduże pieniądzę dla dużej rodziny.Mimo ,że napisałem o awariach to auto nigdy nie stanęło w polu.Więc takie najgorsze nie jest.System awarajny jest ok bo pozwala na dojechanie do domu(lub warsztatu.)
3,2
~atseif
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Kupiona w dobrym stanie zawisa bedzie sluzyla.Fajne autko rodzinne,bezkonkurencyjnie najlepsze w swojej klasie.Nie polecam silnikow diesla,albo malo dynamiczne albo sporo pala.Naprawa bardzo droga (szczegolnie pompy) ,omijac z daleka silnik 2.0 DTL 82km.
~mapa123
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Auto duże, pojemne, ergonomiczne i ekonomiczne. Idealne dla dużej rodziny. Nie wymaga częstego wkładu finansowego.
4,1
~piotr piotrbieniawski@o2.pl
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Mimo tych usterek samochód samochód świetny jako autko rodzinne.Ważne aby należycie go serwisować no i oczywiście znać jego przeszłość.
3,8
~charmi@interia.pl
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Pomimo wielu uwag jakie mam do usterkowości auta, auto jest godne polecenia. Niespotykana fukcjonalność wnętrza, bardzo duży bagażnik, elastyczny silnik. Auto prowadzi się b.dobrze - miejsce jakie zajmuje kierowca (wysoko) zapewnia komfort i dobrą widocność
~Grafi
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Samochód z tym przebiegiem z tego rocznika za taka kasę dla rodziny z jednym dzieckiem i do prowadzenia małej działalności gospodarczej jest OK. Silnik 125 KM daje wiecej możliwości na trasie.
~kuba_i_ola@wp.pl
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
auto zostanie u mnie jeszcze na pewno9 przynajmniej kilka lat z uwagi na swą funkcjonalnośc dla młodej rodziny. Pod żadnym względem nie mam do niego większych zastrzeżeń, wygodne, mało pali, i przede wszystkim jest czym jechać - silnik 2.2 jest bardzo dobry do tego samochodu.
~a.chorazy@poczta.fm
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Moim zdaniem, jak na tego typu auto, jest naprawdę bardzo dobrze. Ma on wystarczajacą moc, aby przy pełnym obciążeniu auta bez problemu wyprzedzić -bez zbytniego redukowania biegów. Auto osiąga podaną maksymalną prędkość dla tego typu silnika, tj. 196km/h i to niekoniecznie z górki. Oczywiście nie polecam aż takiego szarżowania auta... .Mogę smiało polecić ten typ silnika! (Silnik)
~Adam
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Zimny lekko klekocze bo ma olejowe popychacze,ale po rozgrzaniu fajnie mruczy. Elastyczność na najwyższym poziomie. Ostatnio pokanałem trasę do Chorwacji i co do elastyczności jak i napędu nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Zafira A 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
3,2
~Marek
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Zafire kupiłem nową z salonu Opla ale wiecej tego błedu nie popelnie bo to najbardziej awaryjny samochód jakim jeżdziłem.