Lista ocen Opel Zafira A 2.2 DTI 16V 125KM 92kW 2002-2005 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr piotrbieniawski@o2.pl
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
do drobiazgów mogę zaliczyć to co przy normalnej eksploatacji ulega zużyciu i w związku z tym należy to wymieniać, czyli płyny, oleje, tarcze i klocki hamulcowe, oraz opony. Z drobiazgów pękł przewód paliwowy metalowy w czasie jazdy. Ta usterka uniemożliwiła mi dalszą jazdę, a połowa baku paliwa wyciekła momentalnie.
~Marek
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Często przepalające sie żaróweczki podświetlenia deski. Wymiana czujnika cofania w skrzyni biegów. Trzy razy wymieniałem termostat na gwarancji i nadal w ziemie strasznie długo sie nagrzewa. Wymiana komputera. wymiana prawego przedniego łożyska. Wymiana końcówek drążków kierowniczych.
~Posiadacz zafirki
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
I tu jest źle. Instalacja elektryczna to kpina w tym aucie. 5-latek ma pośniedziałe przewody pod maską. Tempomat działa jak ma dobry dzień. O pilocie w kluczyku już zapomniałem. Do tego dziwne kontrolki, które nie wiadomo tak naprawdę do czego są, a zapalają się co weekend.
~atseif
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
z drobiazgami nie mialem problemow,oswietlenie tablicy padlo,tylnia szyba mi nie dziala,oswietlenie bagaznika juz naprawilem.Czasem pada mi oswietlenie konsoli srodkowej,wtedy wystarczy uderzenie \"jak ferdek kiepski w telewizor\" i wszystko dziala
~kuba_i_ola@wp.pl
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Dokuczają drobiazgi np zawór egr - nie jest to poważna awaria, ale stopniowo zmniejsza żwawość silnika, prócz tego brzęczenie wszystkiego, co tylko brzęczeć może, skrzypienie siedzeń, ostatnio padło podświetlenie stanu licznika
~charmi@interia.pl
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Co prawda nigdy samochód nie odmówił mi dalszej jazdy, to 'drobne" usterki są na porządku dziennym. Przygoda non-stop, od przepalających sie permanetnie żarówek, poprzez n-tą wymianę zaworów reg.pracą sprężarki.
~panterasilver@gmail.com
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Odkąd kupiłem walczę ze spryskiwaczami przedniej szyby.nie wiem jak to regulować...Jak próbuję coś z tym zrobić to mam wrażenie ,że zaraz coś urwę więc zostawiam.A u mechaniora jak jestem to zawsze zapomnę:)
~mapa123
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Elektryczne szyby działają, choć nie wszystkie, tak samo centralny zamek, zamyka 4 z 5 drzwi. Radio idealnie sprawuje się na polskich drogach.
~medium
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
co 200000km średnio pada pompa wtryskowa - nie naprawialna, wyjście podróbka 5000zł oryginał 12000 zł , plus montaż demontaż 500-1000 zł i programowanie.
~msgquad1
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
nic sie nie dzieje w tym samochodzie, wymieniam tlyko podstawowe rzeczy typu: klocki hamulcowe, olej.