Lista ocen Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2005-2012 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Siedzenia na boki trzymania to w sumie nie ma. dosc twarde ale w vw mialem olbrzymie bole plecow po dluzszej jezdzie kilka dni pod rzad tu znacznie rzadziej. podlokietnik - zatrzaski czesto sie psuja i elektryczne szyby z tylu. skladanie ostatniego rzedu siedzen tylko przy srodkowym przesunietym maksymalnie do przodu inaczej uszkodzisz uchwyt. minus niedzielona srodkowa kanapa jesli chcesz przewiezc ludzi na tylnych siedzeniach srodkowy rzad...
~NigdyOpla
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Tak naprawdę jedyne co w tym samochodzie praktycznie nie ma wad. System jeżdzącej tylnej kanapy i rozkładanych siedzeń trzeciego rzędu jest czymś niesamowitym. Poza tym, z 7 osobowego minivana można zrobić ogromną przestrzeń załadunkową, z racji na wysoki dach i łatwo składaną i dosuwaną kanapę. Wszystko doskonale przemyślane - jedynie brakuje cupholderów. Z przodu jest tylko jeden co jest porażką jak na samochód dla rodziny.
~KZ
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
To był powód zakupu Zafiry. Mnóstwo miejsca, wzorowa funkcjonalność, doskonała widoczność. Nasza czteroosobowa rodzina zabiera się na urlop ze wszystkimi mniej lub bardziej potrzebnymi gadżetami. W przypadku złożenia 3 rzędu siedzeń bagażnik na poziomie przeciętnego hatchback więc też OK.
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Co tu się rozpisywać - niemiecki porządek. Wszystko pod ręką. Trochę małe przyciski i niezwykle skomplikowana obsługa radia. Średnio wygodna pozycja za kierownicą. Ale generalnie jest ok.
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Wszystko pod ręką. Poukładane i siekierką ciosane. Klasyka niemiecka. Bez polotu ale na szczęście w akceptowalnym stylu. Jeden zamykany schowek w aucie rodzinnym? Żarty się tych Niemców trzymają...
~MARTIN192
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Wszystko pod ręka i proste w obsłudze.Niestety trochę za wysoko zamocowany podłokietnik w fotelu kierowcy. Ja mam ponad 190cm wzrostu i na dłuższej trasie zaczynam odczuwać prawą stronę pleców.
~oko
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Obsługa kierunkowskazów praktyczna ale dopiero po przyzwyczajeniu. Dla mnie trochę za mało praktycznych schowków.Brak uchwytu na napoje z przodu dla pasarzera.(zobaczcie Hondę FR-V)
~lespaul
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Hmmm jak na rodzinnego Vana to szokuje totalny brak schowków i uchwytów na napoje. Za takie rozwiązania spory minus.
~Rafał
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Samochód pakowny zwłaszcza z panoramicznym dachem i 3-cim rządem siedzeń chowanych w podłodze.
~ADAMOWSKI
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
WSZYSTKO POD RĘKĄ DO KIERUNKOWSKAZÓW PRZYWYKŁEM ALE POCZĄTKI BYŁY TRAGICZNE PRZYDATNE PARKTRONIKI