Lista ocen Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2005-2012 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MARTIN192
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jest wystarczająco dużo miejsca.Jak pisałem jestem raczej wysoki i daję rade. Jako pasażer też nie mogę narzekać.W trzeci rząd siedzeń się wciskałem i muszę powiedzieć, że to możliwe,ale srodkowa część 2-go rzędu musi byc zlożona,aby wcisnąć tam kolano lewej lub prawej nogi:) A tak poważnie to dla dziecieków wystarczy.
~Piotr
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Dość spora, idealne rozwiązanie jeżeli chodzi o składanie tynej kanapy - żaden inny z producentów nie posiada takiego rozwiązania. Niepotrzebne 2 dodatkowe siedznia (ani w tej wersji ani w poprzedniej zafirze nie były one używane). Przydaje się regulacja oparcia w tylny rzędzie siedzeń.
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Hmmm... Ja wiem, że to tylko podwyższony kompakt, ale mogłoby być bardziej przestronnie. Kupione z myślą o podróżowaniu w zestawie 2+2. Jednak jakoś dużo miejsca w przedziale pasażerskim nie ma. Dobrze, że dzieciaki na razie małe... Za to bagażnik spory.
~Bartek
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
dla kierowcy do 180 cm wzrostu miejsca nie zabraknie. biorac pod uwage ze to astra z wyzszym dachem nie rozczarowuje. ostatni rzad siedzen osadzony nizej starszym ludziom ciezko zajac miejsca i wysiasc.
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Spodziewałem się więcej miejsca po VANie. Co prawda oparty na kompakcie, ale jednak. Ostatni rząd siedzeń tylko dla dzieci lub na krótkie odcinki w przypadku dorosłych.
~lespaul
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Miejsca jest sporo zważywszy,że auto jest zbudowane na płycie podłogowej Astry. 3 rząd nie powala ilością miejsca, ale do 30km można znieść podróż( sam sprawdzałem)
~piotrek413
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Trzeci rząd używany jest okazjonalnie ale siedzenia są dosyć wygodne i osoby średniego wzrostu <180cm nie mają problemu tam wsiąść.
~michal.m64@poczta.onet.pl
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Myślę,że każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.Duży bagażnik.A trzeci rząd siedzeń w porównaniu do konkurencji wygląda super,oczywiście z przeznaczeniem dla dzieci.
~ADAMOWSKI
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
DUŻO MIEJSCA I WYGODA.SUPER FOTELE WYGODNE I NIE MĘCZĄ PLECÓW 3 RZĘDU NIE PRÓBOWAŁEM ALE MOIM ZDANIEM DLA DZIECI LUB DOROSŁYCH ALE NA KRÓTKIE TRASY
~oko
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bardzo wygodna pozycja do siedzenia na tylnych siedzeniach. trzeci rzad siedzeń wygodny dla dzieci. Oczywiście miejsca z przodu super.