Lista ocen Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2005-2012 (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NigdyOpla
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
W porządku, prowadzi się całkiem nieźle biorąc pod uwagę gabaryty. Tłumi dziury wystarczająco, zaweiszenie dobrze zestrojone. Osobiście nie miałem kosztownych awarii, wymieniłem jedynie skorodowane poduszki/łożyska kolumny mcphersona oraz łącznik stabilizatora - typowe eksploatacyjne.
~Bartek
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
jesli traktuje sie to auto jak busa to jest ok jesli sportowo to tak jak vectra ignoruje uklad kierowniczy. alhambra lepiej trzymala sie drogi i tlumila nierownosci choc byla wieksza. Slabo z ruszaniem czy hamowaniem na sliskiej nawierzchni ABS czy ESP duzo lepiej oceniam w volvo mercu czy grupie vw.
~ADAMOWSKI
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
DOBRZE NA FUNKCJI SPORT LEPIEJ ALE GORSZY KOMFORT NA NASZYCH DROGACH MAM 17 ALU I NA NIERÓWNOŚCIACH TRZEBA MOCNO TRZYMAĆ KIEROWNICE HAMULCE BRZYTWY NA ZAKRĘTACH NIE BUJA DOBRZE TRZYMA SIĘ DROGI
~KZ
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Zawieszenie komfortowe ale zarazem całkiem twarde ( absolutnie nie sportowe ale wyczuwalne i \"bezpieczne\" ). Układ hamulcowy przeciętny ale nie ma na co narzekać.
~lespaul
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Prawie idealny. Zaskakuje twardością i sprężystością, nie jest to rajdówka. Przy 120km/h przy ostrym zakręcie lekko wyjeżdża przodem. Może to wina opon, ale mam nowe.
~MARTIN192
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mam ESP i opony 225/45 R17 i trzyma się drogi jak gekon. Nie probuję go na maxa, bo i po co? to samochód rodzinny, ale pozwala na trochę szaleństwa.
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Szału nie ma. Tragedii co prawda też nie, ale jakoś nie mam zaufania do tego zawieszenia. Dosyć twarde i głośne.
~Piotr
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Auto dość dobrze trzyma się drogi a pokonywanie zakrętów nawet przy prędkościach powyżej 100km nie jest kłopotliwe
~natalaiewawp.pl
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mógł by być lepszy skręt a poza tym nie jest zły sportowe sztywniejsze zawieszenie nie zbyt dobrze znosi polskie drogi.
~KUBA
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bardzo dobrze bierze zakręty w porównaniu z Galaxy które przechyla się jak okręt na falach