Lista ocen Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2005-2012 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MARTIN192
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Po rozgrzaniu silnika jest bardzo cichutko,ale tylko do 120km/h pozniej zaczyna troche szumiec. Poza tym u mnie glosne sa opony.Nie wiem czemu Opel uparl sie na Bridgestone´y.W poprzedniej generacji Zafiry z 2004 mialem Continental´e i stwierdzam,ze sa o wiele cichsze.
~KZ
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Zawieszenie niesłyszalne. Silnik CDTI trochę słyszalny ( do 3000 obr miłe pogwizdywanie ) , poźniej robi się klekocik. Jazda w trasie do 150-160 kmh bardzo przyjemna, potem duże opakowanie zafiry daje znać o sobie szumami powietrza.
~ADAMOWSKI
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
DO 130 CICHUTKO POTEM TROCHĘ GORZEJ JEŹDZIŁEM PARĘ RAZY 200KM /GODZ I NIE JEST ŹLE WYCISZENIE JEST NA DUŻYM POZIOMIE PRZYNAJMNIEJ KABINY WIĘKSZOŚĆ KOMBIAKOW KTÓRE MIAŁEM BYŁY GŁOŚNIEJSZE (WSZYSTKIE DISLE )
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Diesel daje po uszach, nie ma co. Przestałem nawet radia słuchać w samochodzie, bo harmoniczne pochodzące od silnika zagłuszały mi dobry odbiór audio. W sumie do prędkości około 150km/h jest znośnie.
~Bartek
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Slychac wiatr dosc mocno bo i auto dosc wysokie a waskie. Silnik dobrze wyciszony przypomina odkurzacz. Slychac tez opony bardziej niz w innych autach ktore mialem.
~piotr13
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Tutaj największy problem głośna praca silnika słyszana głównie na zewnątrz samochodu. Natomiast z tego co wiem to wszystkie ople diesel mają taką pracę silnika.
~lespaul
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jak na diesla klekotu prawie zero. Jak jest zimny to go słychać ale w trasie jak się nagrzeje jest super, słychać tylko opony i szum powietrza. Trochę głośna praca tylnego zawieszenia.
~NigdyOpla
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Samochód duży więc ciężko wymagać dobrego wyciszenia przy prędkościach autostradowych. Jedynie zawieszenie mogłoby być lepiej wygłuszone. Poza tym w porządku.
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nawet, nawet. Szczególnie przy większych prędkościach. Aczkolwiek charakterystyczny klekot diesla \"uprzyjemnia\" jazdę. Bo po co ma być słychać radio, prawda?
~Piotr
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Pojawiają sie standartowe problemy dla opla - uszczelki w drzwiach nawet w samochodzie 3 lenim. Jeżeli chodzi o silnik (diesel) to nawet jest dobrze.