Lista ocen Opel Zafira C Tourer Facelifting (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Tourer Facelifting 2.0 diesel 170KM 125kW
Długo szukałem wygodnego auta w budżecie do 110 tys. PLN z automatem, dieslem, przestrzenią ponieważ mam ponad 2 metry wzrostu. Wcześniej jeździłem skodą rapid z której byłem bardzo zadowolony, ale pojawiła się okazja do zmiany. Szczerze mówiąc do nie brałem pod uwagę Zafiry do momentu kiedy nie wsiadłem za kierownicę. Ze względu na długie trasy jakie pokonuje zależało mi na bardziej komfortowym i wyższym samochodzie. Wszystkie ww. cechy opel...
~Sonic
Tourer Facelifting 2.0 diesel 170KM 125kW
Użytkuję od nowości i staram się dbać o silnik. Wymiana oleju co 15 tyś. km, paliwo tankuje tylko na sprawdzonych stacjach. Dalekie przebiegi to ok. 70%, ok. 30% miasto. Po 4 latach użytkowania i 120 tyś. km nie mam żadnych uwag do samochodu. Wcześniej jeździłem Zafirą B 120 KM, silnik 170KM daje dużo frajdy, oczywiście dynamiczna jazda odbija się przy dystrybutorze. Bardzo praktyczny pod względem przestrzeni. Okazyjnie wykorzystuję również...
~Witek
Tourer Facelifting 1.4 Turbo 120KM 88kW
Auto generalnie poprawne, nie powala na kolana i też specjalnie nie ma się do czego przyczepić. W stosunku do przeciętnego kombi przepaść jeśli chodzi o wielkość kabiny. Szczególnie na wysokość. U mnie ten samochód jest traktowany jako rodzinny wycieczkowóz, stąd mały przebieg. Na co dzień jeżdżę kombi. Przed zakupem porównywałem z innymi vanami w klasie. Każdy miał wady i zalety. Ostatecznie wybrałem zafirę ze względu na silnik, w którym...
~WojciechZ
Tourer Facelifting 1.6 Turbo 136KM 100kW
Świetne ale proste w budowie zawieszenie, drążek Watta robi swoje, dobry trwały silnik, zaskakujaco małe spalanie z silnikiem SIDI (da się zejść nawet poniżej 7 litrów przy ekstremalnym oszczędzaniu na trasie). Świetny samochód dla rodziny. Z opcją 7 miejsc i wbudowanym bagażnikiem rowerowym na dwa rowery z możliwością powiększenia o dodatkowe 2. Ogólnie polecam i kupiłbym jeszcze raz. Auto bardziej dopracowane od Zafiry B.
~Marek
Tourer Facelifting 2.0 diesel 170KM 125kW
Duży wygodny samochód. Bardzo dobrze wygłuszony w stosunku do poprzedniej generacji i silnika. Spora przestrzeń bardzo dobra widoczność spory bagażnik idealny rodzinny samochód który kierowcy także sprawie wiele radości bo trzyma się drogi jak na swoją masę i wysokość znakomicie.
~Daniel
Tourer Facelifting 1.6 CDTI 134KM 99kW
Zosia z wyglądu bardzo fajnie wygląda ,dobre wyposażenie wersja 7miejscowa idealny samochód dla 4 -5 osobowej rodziny. Nie polecam mojej wersji silnikowej 1.6 TDCi bo można dużo włożyć w utrzymanie samochodu. Ciągłe usterki elektroniki.
~Tomek
Tourer Facelifting 1.6 CDTI 134KM 99kW
Auto służbowe, używane dosyć intensywnie, na plus pozycja w jakiej się siedzi, widoczność. Na minus głośna pompa paliwa, huk powyżej 120 km/h (zbiera powietrze przez tylną klapę), trzeszczące plastiki, beznadziejne światła mijania (h7).
~Peter
Tourer Facelifting 1.6 Turbo 136KM 100kW
Bardzo uniwersalny samochód - to chyba najlepsze określenie. Poza tym wygodny, przestronny i ciągle ładny. Demon osiągów to nie jest bo niestety czasy mocniejszych silników spalinowych sie kończą.
~Bartosz
Tourer Facelifting 2.0 diesel 170KM 125kW
Opinia dosyć świeża. Auto kupiłem używane, zrobiłem pod 1000km. Jakoś 2/3 zrobione w trasie, 1/3 w mieście. Póki co nie żałuję zakupu. Po dłuższym czasie (rok?) dodam drugą opinię :)
~Przemek
Tourer Facelifting 1.4 Turbo 140KM 103kW
Ogólnie ok. Ale na minus słaba moc silnika vs masa. Słaba jakość tapicerki/wykładziny. Np. Astrze jest bardzo dobra tu niestety fatalna.
Opel Zafira C Tourer Facelifting