Lista ocen Opel Zafira C Tourer Facelifting (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witek
Tourer Facelifting 1.4 Turbo 120KM 88kW
o boczkach już pisałem przy karoserii. Trudno chowa się roletę bagażnika. W zafirze B było to moim zdaniem lepiej pomyślane. W drugim rzędzie oparcia da się postawić bardziej pionowo zwiększając bagażnik, ale nie da się ich rozłożyć do pozycji pół leżącej. Szkoda. Oczywiście fotele można przesuwać.
~Bartosz
Tourer Facelifting 2.0 diesel 170KM 125kW
Podoba mi się konsola środkowa - gdy chce to mam uchwyty, gdy nie używam, to mam głęboki schowek... Fajne jest ze roleta się chowa w schowku bagażnika. Brakuje mi schowków na okulary w suficie. Nie wiem czemu jest dziura za fotelami drugiego rzędu - można było to czymś zakryć.
~WojciechZ
Tourer Facelifting 1.6 Turbo 136KM 100kW
Mam podstawowe fotele, z Katowic do Rzymu z trzema pauzami przejechałem bez bólu kręgosłupa czy zadka w 17 godzin. Ale to zasługa zawieszenia oraz foteli, a nie samych foteli.
~callmenigel
Tourer Facelifting 1.4 Turbo 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu na + wielopoziomowe schowki w podłokietniku. Fotele z przodu, pomimo, że mam te "lepsze" są mniej wygodne niż fotele z S-Maxa i tego najbardziej mi brakuje.
~Daniel
Tourer Facelifting 1.6 CDTI 134KM 99kW
Wykończenie wnętrza jest na przyzwoitym poziomie w najbogatszej wersji wszystko dobrze dopasowane
~rapens
Tourer Facelifting 1.4 Turbo 140KM 103kW
Wszystko dostępne na swoim miejscu obsługa intuicyjna
~Marek
Tourer Facelifting 2.0 diesel 170KM 125kW
Wszystko na swoim miejscu intuicyjnie
~Mariochrup
Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPG 140KM 103kW