Lista ocen Opel Zafira C Tourer Facelifting (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPG 140KM 103kW
Bardzo wygodny na 5 osób, a dla dzieci około 8 lat również bez problemów fotele w bagażniku. Fotele mega wygodne i to już w podstawie nie męczą długie trasy( mam porównanie do grand scenica 2016 wersja bose i fotele w renault są dużo mniej wygodne.) . Na minus brak isofixa na przednim fotelu pasażera.
~callmenigel
Tourer Facelifting 1.4 Turbo 140KM 103kW
Tutaj wymagałbym więcej; oceniam na 4* bo jest dużo lepiej niż Grand Scenicu, ale znacznie gorzej niż S-MAX - pomimo podobnych gabarytów auto w środku jest dużo mniejsze. Bagażnik w porównaniu do Forda jest mały, ale to częściowo wina dodatkowych foteli, których w fordzie nie miałem.
~Bartosz
Tourer Facelifting 2.0 diesel 170KM 125kW
Mam 190cm, fotel ustawiam pod siebie... i sam za sobą siedzę bez problemu. Przyczepiłbym się jedynie do środkowego fotela w drugim rzędzie - jest za wąski i nie ma isofixa, przy tej szerokości auta mogły by być wszystkie 3 jednakowe...
~Mariochrup
Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPG 140KM 103kW
Mam ponad 190 cm i siedzi mi się wygodnie w pierwszym i drugim rzędzie. W trzecim jeżdżą dzieci. Spokojnie można przesunąć drugi rząd siedzeń jeśli chcemy kogoś przewieźć w trzecim. Wygodne fotele
~Daniel
Tourer Facelifting 1.6 CDTI 134KM 99kW
Dla kierowcy i pasażerów w jest dosyć dużo miejsca , gorzej jest w trzecim rzędzie siedzeń- osoba dorosła nie da rady wytrzymać dalszej podróży
~rapens
Tourer Facelifting 1.4 Turbo 140KM 103kW
Przestrzeń zarówno dla kierowcy jak i pasażerów jest wystarczająca trzeci rząd siedzeń trochę ciasno na dorosłe osoby
~Witek
Tourer Facelifting 1.4 Turbo 120KM 88kW
W trzecim rzędzie mogło by być więcej miejsca.
~Marek
Tourer Facelifting 2.0 diesel 170KM 125kW
Miejsca naprawdę sporo i z przodu i z tyłu.
~WojciechZ
Tourer Facelifting 1.6 Turbo 136KM 100kW