Lista ocen Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW od 2011 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Wybrałem Zafirę Tourer porównując ją do RAW 4, Tourana, C4 Grand Picasso, Skody Superb. Passata i Insygnii nie brałem pod uwagę gdyż są dla mnie za małe. Poszukiwałem dużego kombi lub vana. Dotychczas jeździłem Vectrą Kombi, którą zrobiłem 320 tys. km. Toyota droga i kiepsko wykonana (wyje i ryczy), VW beznadziejna jakość obsługi w salonie w mojej miejscowości - traktują klienta jak wroga, poza tym Touran to wiekowe auto bez emocji, to samo...
~Tomek
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Witam ponownie po 3 miesiacach 《Tomek》 Silnik, i utrata mocy podczas wciskania pedalu gazu odcinalo moc i auto ledwo jechalo, wyskakuje kluczyk servis. Problem rozwiazany. Wadliwy aktuator. Taka gruszka metalowa pod turbiną. Poluzowaly sie tam śrubki i do polowy zalany wodą o_O !!! Cena w serwisie 1100£ + robota. BO JAK TO SERWIS W UK WCISKA CI TURBO I AKTUATOR RAZEM! Na ebayu aktuator oryginalny 60£, nowy. Od strony kierowcy przyciski do...
~Marcin
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Oprócz normalnych wymian eksploatacyjnych jak klocki,oleje itp. wymieniłem dwie świece. Szarpał na skrzyni ( automat ) po wymianie oleju przestał. Przejechane 200 tyś. kilometrów bez problemu. Co jest słabe: Kiepskie plastiki w środku - trzeszczą , głośny nawiew, głośne zawieszenie. Silnik nie do zdarcia jak się dba o wszelkie wymiany (sławetny fiatowski). Ogólnie polecam. Mam go 10 lat - kupiłem z salonu.
~atom23
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Ogólnie można polecić, choć kilka drobiazgów można by było poprawić np. bardziej komfortowe fotele z tyłu (obecne są za twarde), możliwość większego odchylana tylnych oparć, jak np. w maździe 5 ( by sobie dzieci wygodnie pospały), bardziej miękkie resorowanie i większe tłumienie nierówności.
~Włodar
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Potrzebowałem następcy dla mojego wysłużonego już Seata Alhambry I FL. Szukałem auta 7 osobowego ze względu na moja pracę (Taxi). Przeglądałem wiele aut nowych/używanych i to właśnie opel skusił mnie swoim wyglądem oraz wyposażeniem na zakup Zafiry. Nie żałuję swojej decyzji.
~Bartek
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Dobry samochód. Nie bardzo dobry, ale dobry :-) Na pochwałę zasługuje wielkość wnętrza (naprawdę kawał samochodu!) wraz z bagażnikiem oraz bardzo przyjemnie zestrojone zawieszenie. Wady? Ogromne waga samochodu oraz marna jakość materiałów z których zrobiona jest deska rozdzielcza.
~atom23
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
B. udany samochód, choć jego rodzinny charakter powinien skłonić Opla do poprawienia dwóch rzeczy - komfortu resorowania i wygody drugiego rzędu siedzeń (są za twarde, nie trzymają ciała podczas skrętów, nie mają funkcji odchylania oparcia, jak np. w mazdzie 5.
~gizmo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Zaskakuje jakość wykonania, przyspieszenie i wygoda podróży- w bagażniku warto mieć system flexi dzięi któremu nie będzie bagaż fruwał po całym bagażniku.Najbardziej zaskakują światła biksenony-doświetlanie zakrętów i automatyczna zmiana na długie- rewelacja
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Genialne auto pod względem funkcjonalności i praktyczności. Może być 7-osobowym autobusem, 4 osobową limuzyną z rekordową ilością miejsca na nogi w 2 rzędzie siedzeń lub ciężarówką którą można przewozić meble o długości dwóch metrów.
Dziennik kosztów dla Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
8,1
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Auto, które spełnia WSZYSTKIE moje oczekiwania. Można jechać w 7 osób lub przewozić dużą lodówkę. Wszechstronne, ekonomiczne, bezawaryjne.
Opel Zafira C Tourer