Lista ocen Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW od 2011 (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Włodar
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Fotele kubełkowe w 1 rzędzie bardzo dobrze trzymają i są komfortowe ( nie polecam tylko eko skóry która się niszczy). Zarówno w 1 jak i w 2 rzędzie siedzeń bardzo dużo miejsca i komfortowo. Z zakupem fotelu klubowych środkowy fotel przeobraża się w 1 wielki, wygodny podłokietnik przez co jazda dla 3/4 osób jest jeszcze wygodniejsza. 3 rząd bardzo mało miejsca jednak trasa 300KM w 6 dorosłych osób z 2 walizkami oraz jedną osobą w 3 rzędzie o...
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Rewelacja. Sprawdzałem dużo modeli w tej klasie i Zafira Tourer zdecydowanie zwyciężyła. Z przodu jest świetnie, ale to co się dzieje po złożeniu tylnego środkowego fotela i odsunięciu do tyłu zewnętrznych siedzeń można porównać tylko do Skody Superb a i tak w tym porównaniu zwycięża Zafira!
~Bartek
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Rewelacja! To jest przeogromny samochód. Nie oceniam tutaj foteli 3 rzędu, bo nigdy ich nie używałem. Natomiast przestrzeń dla standardowej piątki pasażerów jest naprawdę godna podziwu. Przestrzeń na nogi pasażerów z 2 rzędu foteli - jak w S klasie...
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Ogromna ilość przestrzeni dla 5 lasażerów. Brak tunelu środkowego, Baardzo dużo miejsca na nogi z tyłu. Dopiero 6 i 7 pasażer mogą narzekać, ale u mnie tam siedzą raczej dzieci.
~gizmo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
W porównaniu do Grandscenica z przodu porównywalnie, z tyłu trzy fotele osobne więcej miejsca nizw Grand dwa dodatkowe - jak to dwa dodatkowe raczej dla małych osób
~atom23
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Rewelacja, jak na wymiary auta. Ale bagażnik spodziewałem się, że będzie większy. Zwłaszcza, gdy fotele drugiego rzędu odsunięte są na maxa w tył.
~Marcin
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Ogrom przestrzeni mam dodatkowo szklany dach więc czuję sie jak w Akwarium
~Marcin
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
w żadnym SUVie nie znalazłem tyle - a w kilku siedziałem
~end
bardzo dobrze