Lista ocen Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW od 2011 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Ciężko znaleźć w podobnej cenie samochód tej wielkości oraz z silnikiem o tej mocy. Jeśli chodzi o stosunek jakość/cena - jest rewelacyjnie. Jeśli w wersji po liftingu poprawiona została jakość materiałów użytych we wnętrzu to byłby to samochód doskonały :-)
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Wg. mnie zdecydowanie najlepszy minivan na rynku. Miałem kiedyś S-maxa i mimo że jest on o 1 rozmiar większy to nie miał tylu praktycznych rozwiązań co Zafira. Daleko z tyłu zostają również: c4, turan czy c-max...
~gizmo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Niestety samochód w porównaniu do poprzednika dosć drogi natomiast porównując do s-maxa- bo o takim myślałem wypada dobrze- przewaga wg mnie w jakości wykończenia i ilości wyposażenia dodatkowego
~Włodar
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Przejrzałem wiele aut (szukałem auta nowego albo 2 letniego max) i zafira wpadła mi w oko. Była tania a miała bardzo dobre wyposażenie) Wersja najbogatsza COSMO).
~Marcin
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Ja kupiłem DEMO po negocjacjach przecenione z 142tyś na 96tyś roczne 8500km przebiegu za te pieniądze warto było bo wyposażone praktycznie we wszystko łącznie z podgrzewaną kierownicą.
~Pablo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Kupiłem wersję DEMO z przebiegiem 300km z czego sam przejechałem 200. Dostałem 30 tys. rabatu od ceny katalogowej. Z tym wyposażeniem jestem mega zadowolony.
~atom23
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Auto nie jest tanie, a przy maksymalnym wyposażeniu cena ociera się o 160 -170 tys.
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Samochód tani w zakupie i jeszcze tańszy w utrzymaniu.
~end
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
nie jest tani, ale w cenie sporo fajnych opcji
~atom23
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Auto weszło na rynek i ceny nie należą do b. atrakcyjnych.
Opel Zafira C Tourer