Lista ocen Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW od 2011 (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Włodar
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Duże lusterka przyczepione do drzwi, oszklone wnętrze, nawet przednie słupki nie przeszkadzają ze względu na masywne okna po bokach. Bardzo przydatna kamera cofania która niestety ze względu na swoje umieszczenie (obok tablicy rejestracyjną) szybko się brudzi. Bardzo polecam czujniki parkowania (przód, tył) których wizualizację mamy na zegarach kierowcy oraz na monitorze od kamerki. Jeżeli ktoś natomiast nie lubi odgłosów czujników jest...
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Widoczność bdb jak na tak duży samochód. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu, dodatkowo kamera cofania powodują że czuję się pewnie podczas manewrowania tym pojazdem.
~Bartek
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Rewelacja! Ogromne szyby przy słupku A oraz wszystkie inne. Widoczność jest _najlepsza_ w klasie. To był jeden z powodów dla których wybrałem właśnie ten samochód.
~Pablo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Bez zastrzeżeń. Czujniki cofania przód i tył, biksenony AFL, doświetlanie statyczne zakrętów i wysoka pozycja za kierownicą to jest to co najbardziej podoba mi się w tym aucie.
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Mój egzemplarz ma czujniki parkowania z przodu, z tyłu oraz kamerę cofania. Wszystko bardzo dobrze widać. Na parkingu mogę złożyć elektrycznie lusterka.
~gizmo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
W porównaniu do Scenica i insigni widocznosć niesamowita mimo to polecam czujniki przód i tył - przód mocno zabudowany
~Marcin
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Jak w wanie dobrze tylko martwe pole z przodu za słupkiem ale wszystkie samochody tak mają.
~atom23
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Pomagają czujniki parkowania przód/tył. Choć czujnik przedni trzeba włączać osobno.
~end
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
bardzo dobra. genialne xenony do kompletu
Opel Zafira C Tourer