Lista ocen Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW od 2011 (9) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Włodar
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Przy 160km/h słychać szumy jednak da się rozmawiać. Prędkości 200km/h+ fakt trzeba podnieść trochę głos. Jazda po mieście bardzo dobrze wyciszony, nie słychać tak klekotu ( albo to ja już się przyzwyczaiłem do diesli).
~Bartek
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Również doskonale. Podczas jazdy niemiecką autostradą z prędkością około 200km/h - w środku można swobodnie rozmawiać bez podnoszenia głosu. Na co dzień również pozytywne odczucia - jazda w miejskim zgiełku jest bardzo przyjemna.
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Mogło by być lepiej, przy prędkości 140km/h na autostradzie słychać szum powietrza. Może to wina wieelkiej panoramicznej szyby z przodu.
~end
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
co najwyżej średnio + ja mam opony całoroczne, więc to dodatkowo komplikuje sprawę w tym przypadku. nie jest źle, ale to nie jest ideał
~Marcin
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
To mnie najbardziej zaskoczyło cisza przy jeździe autostradą 160-180 km/h w miarę cicho - niewiele vanów to potrafi nie mówiąc o tanich suvach.
~atom23
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Silnik diesla wyraźnie słychać na pierwszym i drugim biegu i postoju, trochę klekocze. Potem jest zdecydowanie lepiej.
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Dobre, choć powyżej 120-130km/h zaczyna być słychać szumy. Poziom podobny do wygłuszenia w BMW X3.
~Pablo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Słychać szerokie opony zimowe, poza tym ciężko poznać w środku, że to diesel.
~gizmo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Tak jak wyżej bardzo dobrze
Opel Zafira C Tourer