Lista ocen Peugeot 2008 I SUV (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
SUV 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Dobre fotele przód z podparcia mi bocznymi i lędźwiowymi. 800km bez bólu pleców. Wskaźniki nad kierownicą to świetny pomysł, zresztą Polaka. Bez obaw wszystko widać. Miejsce na kubeczki z przodu niezbyt przemyślane. Polecam zakup wysuwanego podłokietnika pod prawą rękę z Chin za grosze. Pomaga przy dłuższej jeździe. Kierownica ustawiana w 2 kierunkach da dopasowanie każdemu. Zastanawiałem się nad firmową nawigacją, ale jest kosztowna i rzadko...
~T.Kowalik
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Wszystko na swoim miejscu. Liczniki nad kierownicą nie przeszkadzają w prowadzeniu . tempomat po staremu jak we wcześniejszych Francuzach , tj. manetka pod kierownicą. Regulacja głośności w kierownicy w formie potencjometra , mogłoby być w formie przycisków. Brakuje podłokietnika . W żadnej wersji nie jest dostępny.
~Zawiedziony i rozgoryczona
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
W miarę dobrze, ale niektóre przyciski są umieszczone mało intuicyjnie, co sprawia kłopoty osobom sporadycznie jeżdżącym tym autem. Mnie w moim bardziej odpowiadają.
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Bez uwag, stylistyka deski rozdzielczej nie taka standardowa jak w wielu innych pojazdach (brak jednolitej kolumny środkowej), jakość materiałów - klasa "premium".
~Irek B
~Brzeziak
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Prowadzący czuje widzi cały zestaw do obsługi zarówno ,,na oku,,jak i w zasięgu ręki fajny jak dla mnie hamulec ręczny
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
brakuje mi podłokietnika, poza tym wszystko pod ręką, przyciski na kierownicy daja sie spokojnie opanować, działają super
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Nie mam na co narzekać, pod maską też mnóstwo miejsca i dobry dostęp do żarówek, akumulatora, uzupełnienia płynów
~romzem
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Sterowanie przyrządami jest poprawne. Rozczarowuje brak dedykowanych miejsc na kubki z kawą.
Dziennik kosztów dla Peugeot 2008 I SUV
5,4
7,1
~Rafi
SUV 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
malo pali tanio, kupiony, doby do parkowania w miescie.
Peugeot 2008 I SUV