Lista ocen Peugeot 2008 I SUV (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
z przodu super. Z tyłu mogloby być nieco więcej miejsca. Denerwuje mnie próg w podłodze pomiędzy pierwszym a drugim rzędem siedzeń, ale w tej klasie wszystkie auta tak mają. Jadąc 7 godzin jako kierowca było mi bardzo wygodnie i przyjemnie. Szczególnie super wyprofilowane są fotele przednie.
~Luki
SUV 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Przód ok tyle tyko że ja mam 168cm więc chyba wszędzie było by dobrze;) ale na dłuższych trasach doskwiera ból nogi, pleców itp. Z tyłu mało miejsca. Aczkolwiek pojechaliśmy w 4 dorosłe osoby do Hiszpanii 2,2 tyś km i daliśmy radę;)
~Zawiedziony i rozgoryczona
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Przy moim wzroście 190 - siedzący za mną może zapomnieć o wygodzie. Całe szczęście to był tylko sporadyczny problem. Bo na co dzień nim nie jeździłem z pasażerami z tyłu.
~Jerzy
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Jest w porządku, po za tym , że wysokość przednich drzwi i ich wyprofilowane sprawiają poważne trudności w wsiadanie. To porażka konstruktorów. Lepiej jest nawet w Fiat 126p.
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Wbrew pozorom, samochód w środku jest naprawdę przestronny, jak na swoje wymiary, czuję więcej przestrzeni niż w Almerze, zwłaszcza widać więcej przestrzeni na nogi tylnych pasażerów.
~Irek B
~romzem
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Jestem wysoki, ale za kierownicą miejsca jest wystarczająco dużo. Inaczej sprawa się ma w drugim rzędzie. Niestety za fotelem kierowcy dla mnie jest zbyt ciasno.
~T.Kowalik
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Z przodu może być natomiast z tyłu tylko dla małych osób. Samochód ma służyć dla rodziny 2+1 . "Dziecko" 18 lat już raczej nie będzie z nami podróżować.
~Gosia
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Moja rodzina jest niewielka - trzyosobowa i samochód nam w pełni odpowiada, gdyż nie jesteśmy wysokimi osobami.
~Brzeziak
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Wystarczająco oczywiście osoby o słusznej budowie i wzroście będą narażone na pewnego rodzaju dyskomfort ale nie przesadzajmy
Peugeot 2008 I SUV