Lista ocen Peugeot 205 II Hatchback 1.1 49KM 36kW 1987-1998 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobik@onet.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
jestem bardzo zadowolony z tego auta, biorac pod uwage to ze wiele rzeczy robie w nim sam, co z reszta sprawia mi ogromna przyjemnosc, gdyby nie fatalne polskie drogi byloby idealnie. koszty czesci, zdaja sie zaprzeczac opinii o tym ze czesci do francuzow sa drozsze niz do np niemcow... auto zdecydowanie przeznaczone dla 2 osob... no moze z tylu dzieci
~andrzejsz2@vp.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Uwazam ,ze jest to dobre autko .Jestem 3 wlascicielem :1 niemka lekarz 2-moja corka no i ja wszystkie najmniejsze ustrerki byly usuwane na czas .Francuzy maja najwiecej polaczen metakowo-gumowych i wlasnie o te elem.trzeba dbac to bedzie mozna dlugo cieszyc sie 205
~aszyszka@poland.com
Hatchback 1.1 49KM 36kW
moje autko bardzo lubię chociaż na początku po zakupie kosztowało mnie troszkę (dość kosztowny remont). Cenię sobie wygodę i dość dobrą ekonomiczność, dobre hamulce. Mankamenty - za miękki, duży promień skrętu, brak 5 biegu, kiepskie zamki.
~istotkap2@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Małe, ekonomiczne autko, tanie w utrzymaniu, niezawodne na trasie, z zalet wymienię jeszcze wygodne fotele, sporą pakowność (woziłam komody, deski, materiały budowlane, wykładzine, przeszedł ze mną 4 przeprowadzki).
~pazimoto@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Generalnie auto spisuje się b.dobrze, troszkę płynie na zakrętach, silnik ma świetną dynamikę, idealny na miasto, jedno z najbardziej udanych francuskich aut. Myślę, że 206 nigdy nie dorośnie starszemu modelowi do pięt.
~Paweł
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Super wozik za mniejsze pieniądze, przez 4 lata nie miałem większych problemów nigdy mnie nie zawiódł... polecam dla kogoś kto ma mniejszy zasób gotówki.... bardzo tani w utrzymaniu
~Absolwent
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Jak na 13 letnie autko jestem zadowolony, robić coś przy nim trzeba, ale na moje życzenie, bo sam go zaniedbałem (poprzedni właściciel serwisował regularnie).
~Jed
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Super tani zakup, tanie ubezpieczenie tania jazda, gorzej jak sie cos zepsuje, ale tez nie do przesady, mozna kupic uzywane czesci.
~Grzesiek.Rapid@interia.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Osobiscie uwazam ze autko jest super i jestem z niego bardzo zadowolony. Goraca polecam
~lukinigga
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Jak na swój wiek, przebieg i małe usterki auto jest w porządku.
Peugeot 205 II Hatchback