Lista ocen Peugeot 206 Hatchback 1.6 i 90KM 66kW 1998-2001 (27) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Zużycie paliwa 5,5-9 w zależności od sposobu jazdy i rodzaju trasy.Ceny przeglądów ok. pod warunkiem, że samochód jest prawie nowy i nie ma nic do zrobienia poza wymianą oleju - jakakolwiek inna naprawa wykonana przez aso to "cenowy zawrót głowy" - zwykłe naciąganie naiwnego.(wbrew pozorom nie zawsze uczciwie doradzą i wymienią to co potrzeba)
~cstk
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Samochód bardzo oszczędny, pod warunkiem, że się oszczędnie jeździ. Ze swoją spokojną jazdą spalanie rzadko kiedy przekraczało 7l/100km. Koszty napraw nie różnią się za bardzo od innych aut z tego segmentu. Nie ma na co narzekać. Ceny części w ASO są astronomicznie wysokie. Cieszy duża liczba zamienników dostępna na rynku.
~marcin
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
barzdo ekonomicze spalanie jestem pod wrazeniem i biorąc pod uwage że jest to auto benzynowe z 88 konną jednostką napędową to w porównaniu z tzw ekonomicznym passatowskim dieslem 1.9 90 konnym to peugeot to to jest dopiero prawdziwa ekonomia za 50 zł przejezdzam 150 km po miescie w passacie to mogłem sobie tylko pomarzyć o tym
~martyna
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
po co mi diesel skoro przejezdzam rocznie tylko 35 tys km a po za tym ropa jest w cenie benzyny a mo peugocik pali tylko 6l benzyny w trasie a audi dieselek palił 7,8 litra ropy w trasie to juz mówi bardzo wiele o ekonomicznosci niemieckich aut i daje to zastanowienia nad kupnem tego niemieckiego szmelcu
~krzysztof
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
spalanie to jest cos co mnie zaskoczyło pozytywnie w tym aucie gaz nie jest potrzebny bo montaz nie opłacalny a po zaty kiedy miałby sie zwrócic po 6 latach nie warto inwestowac przy srednim spalniu w trasie ok 6l
~Tomasz
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Serwisowanie w ASO Peugeota, które jest konieczne w początkowych latach używania to droga impreza. Koszt przeciętnego przeglądu - 700-800 zł. Później można to robić taniej, ja znalazłem zakład specjalizujący się w peugeotach i
~piotr_martykowski
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
spalanie przy predkosci 100km/h 5,8l jestem pod wrażeniem jesli chodzi o jazde po za miastem ,po miescie juz nieco gorzej 7,6 litra ale ogólnie jestem zadowolony
~Piotr
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Autko tanie i mało pali, części są dosyć tanie jak na razie się nie psuje i niech tak zostanie. Czego chcieć więcej?
~MARTA
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
SUPER MYSLAŁEM KIEDYS JAK KUPOWAŁEM ZE PEWNIE BEDE MUSIAŁA ZAŁOZYC GAZ ALE OKAZAŁO SIE ŻE SIE NIE OPŁACA PRZY TAK NISKIM SPALANIU
~michał kamiński
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
bardzo ekonomiczne auto malo pali nie potrzebna instalacja lpg w przeciwienstwie do opli
Peugeot 206 Hatchback