Lista ocen Peugeot 206 (528) - Widoczność

Na liście zabraknie 872 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misio206
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przednia szyba jeste rewelacyjna na taką świetną widoczność ze względu na wielkość szyby. Natomiast pozostałe mogę ocenić na dobrą i tak pozostaje ogólnie dobra widoczność.
~pete (w razie pytań mailuj: piotrmys@icpnet.pl)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
perfekt, wieeeelka przednia szyba, boki ok, malutki minusik, że w ogóle nie widać przodu przy parkowaniu (trzeba na wyczucie, jak się wychodzi z auta okazuje sie, ze jeszcze 1m luzu)
~Kowal
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
mocno przeszklony, choc kiedys mialem przypadek ze zblizajac sie do skrzyzowania nadjezdzający samochód "ukryl" sie za slupkiem pomiedzy przednia a boczna szyba - malo brakowalo ;)
~foxus@kki.net.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Dla mnie jest normalna . przez te 45tyś które przejechałem to zdążyłem się przyzwyczaić . Na początku troche przeszkadzały mi przednie słupki ale teraz jest o.k.
~LucX
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Słupek A trochę przeszkadza w dobrej widoczności. Auto ma małe gabaryty więc łatwo go wyczuć i nie mieć problemów z jazdą w różnych ciasnych miejscach.
~jaro738
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
do przodu i na boki ok, jak pakować tyłem to tylko na bliższy słupek, bo prawy mega-słupek-C wszystko zasłania. po prostej do tyłu można cofać na milimetry.
~arokpoland
Hatchback 5d + 1.4 HDi 70KM 51kW
Z przodu i z tyłu widoczność dobra, czasami tylko przeszkadza przedni słupek w widoczności na boki, ale że auto małe więc nie robi to dla mnie żadnej różnicy
~ska
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Najbardziej doskwiera brak klimatyzacji. Na moją rodzinę- 2 osoby+małe dziecko spokojnie starcza, aby zapakować wózek i rzeczy na wakacje np. nad morze.
~Lukass
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Mikroskopijne autko więc widoczności i manewrowanie super. zwłaszcza, że uzywam też znacznie większe autka. Parkowanie tym to dziecinada!
~Wasp 78
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Widoczność jest w sumie niezła,choć w nocy należy cofać raczej na lusterka,ciemna tylna szyba,w miejscach słabo oświetlonych nie daje poczucia pewności.