Lista ocen Peugeot 3008 I Crossover (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Jest wiele miejsca. Wsiadanie i wysiadanie bardzo łatwe. Samochód nie jest za wysoki (jak to ma miejsce w duzych SUVach) a siedzenie raczej krzesełkowe niz lezacy fotel.Szczególnie jest to wazne dla osób starszych , moi rodzice z łatwosci zajmuja miejsca, nareszcie nie mam z tym problemów. Jakość materiałów wykończeniowych wnętrz bardzo wysoka. Plastiki miekkie i miłe w dotyku, zadnych podróbek , metal to metal
~Marcin PWr Mosty
Crossover 1.6 156KM 115kW
Dla kierowcy i pasażera bardzo poprawnie. Z uwagi na bardzo pochyloną przednią szybę trochę brakuje przestrzeni nad głową z przodu, tzn. przy wzroście 180 cm linia wzroku jest jakby tuż pod linią szyby. Pochylając sie na przednim siedzeniu szybko zachaczymy o krawędź dachu. Z tyłu poprawnie.
~Maciek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Przy wzroście 174 cm jest przestronnie i wygodnie. Fotel pasażera można złożyć w stolik i pasażer z tylu może wyciągnąć nagi hahaha albo przewieźć coś długiego. Ja woziłem profile do KG hahaha . Z tylu komfortowo jest tylko dla dwojga pasażerów dla trójki jest trochę za wąsko.
~Starszak
Crossover 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
komfortowe jak na tę klasę samochodu. Mam problemy z kręgosłupem i jazda 700-800 km nie stanowi problemu. W porównaniu do poprzednich moich aut nie ma porónania.Wygodne wsiadanie i wysiadanie, tak samo zapinanie dzieci w fotelikach- nie trzeba nurkować jak kompaktach.
~pug
Crossover 1.6 120KM 88kW
nawet, jesli kierowca ma 1.90 i odsunal fotel do tylu, tylna przestrzen wciaz dysponuje komfortowa przestrzenia na nogi - to ze wzgledu na ksztalt i konstrukcje foteli przednich. generalnie miejsca jest duzo, a wnetrze sprawia wrazenie bezpiecznego i komfortowego.
~Marshall1
Crossover 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mam 191 cm wzrostu, zatem potrzebuję przestrzeni jako kierowca. Przy ustawionym fotelu pod siebie, z tyłu nie ma za dużo miejsca na nogi. Ale ja tam na szczęście nie siadam, zatem patrząc na to, jak mi jest w tym aucie jako kierowca, daję wysoką notę.
~nowy fan francuzów
Crossover 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
lepiej jak w mojej foce 2 i dużo lepiej niż w foce 3. mam 183 cm i mały nie jestem - dla mnie z przodu jest ok.- ten kokpit , tunel środkowy - gabarytowo super nie za ciasno nie za luźno. z tyłu idzie za mną usiąść i także jest dobrze.
~roziu1
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Mam 193 cm zona 182 , z przodu bardzo dobrze. Z tyłu tez przyzwoicie, ale jak mam siedziec za zona to nie jest ciasno ale na 400 km nie chciałbym tak siedziec.Ktos pisał ze korbki z tyłu, doplac chlopie i bedziesz miał elektryke.
~Maciek
Dla osób do 180 cm wzrostu jest aż za dużo
Dziennik kosztów dla Peugeot 3008 I Crossover
6,8
8,1
9,2
~TomekZ
Crossover 1.6 120KM 88kW
Miejsca dla 4 osób jest w sam raz. 5 ludzi też na siłę wejdzie. W porównaniu z Quasquajem; miejsca w środku jest dużo więcej (innych aut tej kategorii nie oglądałem). Duży plus za płaską podłogę z tyłu.
Peugeot 3008 I Crossover