Lista ocen Peugeot 306 I Sedan (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marszau
Sedan 1.4 75KM 55kW
Zacznę od drugiego członu- ogrzewanie naprawdę dobre. Natomiast co do wentylacji...4 biegi 1 i 2 bieg dmuchają lekko i chodzą cicho, natomiast 3 i 4 dmuchają mocno a i głośność jest spora;) Brak jest jakby czegoś po między, ale może mi się wydaje bo wszystkie auta z jakimi miałem doczynienia miały podobny problem:P nic na mój gust. Brak klimatyzacji- ale w tej klasie wśród tych roczników to standart.
~Marshall
Sedan 1.4 75KM 55kW
Nawiew nieco głośny. Ale przynajmniej zagłusza pracę silnika :D Ogrzewanie idealne. Na trasie od domu do centrum miasta (około 5km) w połowie trasy jest już gorąco w samochodzie. Minusem jest to że grzeje tylko przy włączonym silniku.
~TheCarpik
Sedan 1.4 75KM 55kW
Tutaj nie ma sensu się rozwodzić - grzanie jest przecudowne, wystarczy chwila i w kabinie robi się naprawdę, naprawdę ciepło. To jest właśnie największy plus tych samochodów.
~Yarek padand@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Tutaj tak sobie bowiem oporowy przełącznik pracy wentylatora jest niezbyt trwały. Chłodnica i nagrzewnica też "lubią" się psuć czyli po prostu często nawalają.
~Michał mich
Sedan 1.4 75KM 55kW
W mojej 306. nie ma klimy wiec latem jest normalny mexyk nawiewy to jakas pomylka zeby poczuc troche powietrza trzeba dac na 3 stopiec, bez klimy polecam szyberdach chyba ze cieknie;]
~Michal0919
Sedan 1.8 101KM 74kW
I tu kolejny plus Peugota. Mazda którą jeździłem chowała sie do tego samochodu. Kupiłem w okresie zimowym i byłem w pełni zadowolony z ogrzewania,
~zbisko
Sedan 1.9 90KM 66kW
Mimo że to diesel nagrzewa się bardzo szybko i trzyma ciepło. nie jedna osoba powiedziała że super auto grzeje.
~H2O
Sedan 1.9 90KM 66kW
w zimie nie jest zimno na szybach nie ma pary wiec chyba wszystko jest OK ! wentylacja fajnie dmucha co można więcej chcieć !
~molenda2@wp.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Szybciutko lapie temperature, nagrzewa moment. W lato pewnie bedzie goraco - brak klimy.
~sz
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jak ktos bedzie chcial miec klime w aucie bez klimy - wiadomo - bedzie narzekal ;)
Peugeot 306 I Sedan