Oceny Peugeot 306 I Sedan 1.4 75KM 55kW 1993-1997

Najnowsze oceny Peugeot 306 I Sedan 1.4 75KM 55kW 1993-1997

4,1
~Marshall
Sedan 1.4 75KM 55kW
Samochód godny polecenia. Zaletami są: oszczędne spalanie, zawieszenie, doskonała widoczność oraz wymiary samochodu. Niby jest małym samochodem ale posiada dużą ilość miejsca w środku. Wady to przede wszystkim: brak konkretnego wyciszenia, piszczące lub trzęsące się plastiki. Ceny części zamiennych są po takiej samej cenie jak do innych samochodów. Wiele osób mówiło mi że ceny do peugeota są droższe. A zdarzyło mi się kupić tańsze niż znajomi...
~TheCarpik
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jest to mój pierwszy samochód (prywatny, wcześniej jeździłem Seicento 1.1, Berlingo 1.6 HDi oraz Polo 1.3) i oceniam go całkiem dobrze. Jak na dwudziestoletni samochód naprawdę wygodny, sporo miejsca, duży bagażnik, a przy tym lekki i niewiele palący.
~Piotr
Sedan 1.4 75KM 55kW
Mam to auto już chyba z 14 lat i niewiele złego mogę powiedzieć. Sypią się blachy i co jakiś czas trzeba zajrzeć do zawieszenia. Dość pojemne wnętrze i bagażnik (sedan). Nie nadaje się do szaleństw, driftingu i gnania po polach.
~Marszau
Sedan 1.4 75KM 55kW
Autko 15 letnie, kupione przez przypadek. Zero rdzy, silnik świetny, zawieszenie komfortowe. Minusem jest brak klimatyzacji, ale w tej klasie jak już pisałem standard :) Chciałem nim tylko dojeżdzać do pracy, ale jest na tyle pewny, że jeżdźę nim po całej Europie- do Chorwacji, Budapesztu, Pragi, nad Bałtyk. Tylko LPG kupować no i winietki i śmigać. Mogę z czystym sumieniem polecić
~sz
Sedan 1.4 75KM 55kW
Auto w swojej lidze doskonałe. Jak ktos wychodzi z zalozenia, ze autem sie jezdzi i naprawia jak cos odpadnie to moze narzekac na awaryjnosc... natomiast przy odpowiedniej obsludze i serwisowaniu regularnym - zapobieganiu awariom i umiejetnej eksploatacji auto bedzie sluzyc dlugie lata.
~molenda2@wp.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Obiektywnie - lepsze niz daewoo, nie rdzewieje, stosunkowo tanie (ciezko cos innego kupic w tej cenie, co nie byloby wytluczonym golfem etc) No i nie jest VW ani innym oklepanym autem. Ale i tak szukam ZXa w dieslu. :- )

Usterki Peugeot 306 I

Peugeot 306 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~pgrove@interia.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Nie sposób się go pozbyć, gdyż po 14 latach ciągle jeździ!
~Jacek n
Sedan 1.4 75KM 55kW
Do silnika nic nie mam, dobrze się sprawuje i ładnie w miarę cicho pracuje. Co do napraw to przy ok. 200 000 wymiana uszczelki pod głowicą i to wszystko co przy silniku było do zrobienia. (Silnik)
~Wiesław
3,5