Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback (115) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bolek
Hatchback 2.0 S16 163KM 120kW
Jako pierwsze auto niestety odradzam, lepiej się doszkolić na czymś innym. Cena od 8 tysięcy za peugeota 306 S16/GTI6 jest naprawdę okazyjna, jak na auto które ma szansę zmierzyć się z Civicami Type-R. Dobre wrażenie robi wyprzedzając ludzi w nowszych samochodach śpieszących się na drogach ekspresowych i autostradach. Dodatkowo miny ludzi których się wyprzedza oraz znajomych których się wiezie tym autkiem naprawdę są bezcenne.
~knozynski@agb.com.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Za średnie pieniądze średniej klasy auto, standardowe wyposażenie nie zachwyca (taki megane ma 4 poduszki i abs, ale do urody 306 sporo mu brakuje). Na pewno wyróżnia się wśród innych kompaktów. Jeśli kupować, to warto "polować" na liczne wersje limitowane (husky, saint-tropez itp), za niewielką dopłatą zyskamy sporo dodatków. Polecam silnik HDI.
~karwowy@tlen.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
To tanie auta z powodu złych opinii o francuzach, wiec można kupić fajny egzemplarz, dobrze wyposażony za rozsądna cenę. To może być dobry wybór zważywszy, że prawie wszystkie niemieckie auta w Polsce były \"walone\" a ich ceny są drastycznie wyższe. Jednak trzeba do tych aut trochę cierpliwości a ja jej nie mam.
~avalon mail gj1@op.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Kupiłem nowy samochód model ´99 z produkcji ´98. za 35tysięcy zł.Przejechałem ponad 230tysięcy bez powaznych awarii. Duzo nie dołozyłem więc warto było. Dziwie sie tym co twierdza ze "francuzy" to słabe samochody. Najwidoczniej albo nie dbaja o auto albo poprostu nie potrafia jeździć. Cudów nie ma !
~tomazi84@o2.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Za przyzwoite pieniądze nabywamy naprawdę niezawodne, dobrze wyposażone auto. W opinii mojej jak i wielu innych osób i wbrew panującemu stereotypowi "nie ma to jak niemiec" (czytaj: Golf) zyskujemy dużo ciekawsze auto, lepiej wyposażone i do tego w lepszej cenie !!! Czego chcieć więcej?
~mateusz_81@vp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
wtedy gdy ja kupowałem ten samochód wart był 14tyś zł. teraz jest wart jakieś 8,5tyś. stracił na wartości bardzo dużo ale nie żałuję. w tym momencie zastanawiam sie nad zamianą Peugeota 306 na Peugeota...306! nieco młodszego. ja sięzakochałem w tym autku od pierwszego wejrzenia. polecam!!
~maciekx
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Całkowicie zasługuje na swoją "Królewska Twarz", ładny przód (reflektory !!!), linia nadwozia niczego sobie, fajne autko z oszczednym silnikiem i wogóle dla mnie miodzio, wygodne dobrze spasowane wnętrze i ergonomia dobra, bagażnik duży,
~nessus@op.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
306 w bardzo dobrym stanie mozna kupić za ok 15 tys zł. Naprawdę warto. Autko dynamiczne (1.6), pakowne i wygodne. Regularnie serwisowane będzie wdzięcznym przyjacielem. Z tego co mówili ludkowie w serwisie najbardziej udane były egzemplarze z lat 1995-1998.
~BRX
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ja pół roku temu dalem za wszystko 9600. Można znaleść taniej. Warto. Jeżeli ktoś jednak szuka większego samochodu to w podobnej cenie są Xantie, a jak dobrze poszukać to można trafić 1,9D, który pali tyle samo a może nawet i mniej.
~Janek57 [do wiad. redakcji: jan.zych@trader.pl ]
Hatchback 1.6 90KM 66kW
dośc spory ubytek wartości w poszczególnych latach eksploatacji, więc jak sie trafi na zadbany i niewyjeżdżony egzemplarz to używaną 306-tką można dłuuuuugo pojeździć za niewielkie pieniądze (patrz 205-tki czy 405-tki)
Peugeot 306 II Hatchback