Lista ocen Peugeot 306 II (243) - Całokształt

Na liście zabraknie 223 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kupczul@valhalla.com.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Uwielbiam ten samochod. Wyglada superfajnie, na autostradzie mozna dac czadu. Pojemny i wygodny. Teraz konczy sie jego produkcja wiec Peugeot wrzuca do niego wszystko co sie da: welurowe siedzenia i sporo innych dupereli ktore normalnie sa za doplata. Poza tym hamulce tarczowe na obu osiach, halogeny itp.
~Jaszczur (www.306team.pl)
Hatchback 1.8 16V 110KM 81kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodziku. Zrobilem nim juz ok. 20k km od zakupu i nie zawiodlo mnie ani razu. Kilka rzeczy oczywiscie trzeba bylo naprawiac. Ale nigdy nie zdarzylo sie, ze "rozkraczylby sie" w trasie. Bardzo podoba mi sie tez jego wyglad... Poprostu piekny jest :]
~mateusz_81@vp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
generalnie jestem bardzo zadowolony z użytkowania tego auta, nigdy nie żałowałem jego zakupu. dwa jedyne minusy to brak wspomagania kierownicy co czasami jest kłopotliwe i brak klimatyzacji. jeżeli auto byłoby wyposażone w te dwie rzeczy nigdy bym się go nie pozbywał.
~Max
Hatchback 1.4 75KM 55kW
świetny samochód, doskonale trzyma się drogi, dobre zabezp. anykorozyjne,nie potwierdza się teoria, że "francuz" musi być drogi (oczywiście serwis poza salonem sprzedaży), łożyska na tylnym zawieszeniu muszą być wymienione do 120000 km. Lepszy i ładniejszy niż Golf III.
~Robur
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jeździłem tym samochodem od 1997 do 2001 r. Samochód był b. sprawny i ekonomiczny w zużyciu paliwa. Sprzedałem go znajomej i samochód mając już przebieg 90 tys. km jeździ bezusterkowo. Trzeba tylko regularnie dokonywać przeglądów w dobrych serwisach i wlewać porządną benzynę.
~Neon
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ten samochód mam od nowości. Jestem bardzo zadowolony. "Zero" napraw. Oszczędny, a jak trzeba to "zdrowo" ciągnie, bez znacznego skoku zużycia paliwa. Przyspieszenia nie są rewelacyjne, ale do codziennej jazdy w zupełności wystarczają, szczególnie na polskich drogach.
~marek1610@wp.pl
Hatchback 1.8 101KM 74kW
Fajne auto, szybkie, dobre osiagi, bardzo dobre hamulce, pewne zachowanie podczas jazdy, nawet przy dużych prędkościach. Wygodny na długich trasach, trochę twardy na nasze dziurawe drogi (opony 195/55/15 i niższe zawieszenie), ale za to przykleja sie do drogi.
~guma[602 753535]
Hatchback 2.0 XSi 121KM 89kW
miałem wiele aut ,w tej klasie ani VW, Opel ,Ford ,tyfus -Fiat nie umywa się. Autko jest dopracowane, wygodne, w miarę niezawodne .Trzeba je tylko dobrze poznać[w szczegulności jego słabe punkty],trochę przerobić[służę radą] i jeździć.Jest to już moja 6-ta 306-ka i nie chcę innego.
~Sebastian
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Największą wadą tego samochodu jest silnik 1400ccm - głośny i słaby! Auto ani razu mnie nie zawiodło na trasie, przy spokojnej jezdzie nawet w miescie pali nie duzo - 8 litrow. Tankuje bezolowiowa 98, bo na 95 jade jak w smole. teraz zdecydowalbym sie na lepszy silnik!
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 II
6,4
9,4
~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko użytkuje od dwóch lat i jest świetne jeszcze nigdy mnie nie zawiodło kupiłem go za śmieszne pieniądze w bardzo dobrym stanie wszystko da się ogarnąć samemu jak się chce a ceny za części są śmieszne. Naprawdę polecam na pierwszy samochód.