Lista ocen Peugeot 307 I Kombi (100) - Widoczność

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PUG_user
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Przednia szyba jest bardzo duża i widoczność jest b.dobra. Szerokie przednie słupki mogą trochę zasłaniać na niektórych skrzyżowaniach (głownie rozwidleniach w kształcie litery V). Szybko opadająca klapa silnika dla osób niższych przeszkadza w ocenie odległości - szczególnie przy parkowaniu gdy miesca jest "na styk".
~użytkownik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Miałem dać 4, ale ile samochodów ma szklany dach? Do tego duża szyba przednia, dobre lusterka, wydajne reflektory, wycieraczki prawidłowo reagujace na deszcz. Do tyłu? Jak w kombi czy minivanie, przy czym od niektórych (A-klasse, Nissan Tino) różni się sporo na plus. Minus za światło wstecznego. Spory.
~Kamil
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Końca maski nie zobaczymy, co dla mniej wprawnych kierowców może oznaczać pewien kłopot. Duże szyby, w tym naprawdę spora przednia ułatwiają obserwację otoczenia. Do tyłu widoczność nie zła, ale auto posiada dość sporą długość i trzeba brać to pod uwagę podczas parkowania.
~Marcin L.
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Dobra, nadwozie pudełkowate, łatwo wyczuć auto podczas manewrowania. Szklany dach fajny bajer, który dobrze wygląda ale w praktyce jest bez sensu, w lecie słońce nagrzewa wnętrze niemiłosiernie, w zimie (jeśli zasłona jest odsunięta) ciągnie po głowie.
~Piotr
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Szkoda, że moda się zmieniła i tak dużego szklenia już nie ma. Obecnie tak wielkiej przedniej szyby nie ma już nikt. Dodatkowo szklany dach robi nieziemskie wrażania i pomaga w widoczności stojąc pod światłami.
~Jacek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
To na plus - absolutnie złego nie można nic powiedzieć. Auto jest bardzo widne, duża powierzchnia przeszklenia (w tym dach - wersja SW). Przednie słupki nie przeszkadzają, do tyłu jak to kombi, ale jest lepiej niż dobrze.
~ak4777777 PKP
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Przednia szyba to jest potęga wycieraczki 700mm i 650mm to chyba najdłuższe na rynku :) dłuższe są tylko w autokarach. A panoramiczny dach to jest potęga kto nie wchodzi do auta to \" Ja pier**le ale bajer\"
~Agunia17
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Siedzę jakby wyżej niż inni kierowcy, dzięki temu widoczność jest super i ciężko było mi jechać innym autem. Podoba mi się również sposób, w jaki chodzą wycieraczki - nie równolegle, a do środka i na zewnątrz.
~Mój najgorszy samochód
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Niepotrzebne trójkątne słupki z przodu utrudniają widoczność i nie pomaga wysunięta do przodu, daleko na maskę, olbrzymia szyba czołowa. Mimo wielu okien (wersja kombi) widoczność do tyłu tylko dostateczna.
~Marcin
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
komfort super...mam porównanie do BMW a nie do Lexusa ;)...wszystko miękkie, przyjemne w dotyku...cicho...przytulnie...6 airbagów...schowki...uchwytu...schowki na ukólary x3 ;)...
Peugeot 307 I Kombi