Lista ocen Peugeot 307 I Kombi (97) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PUG_user
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Silnik jest dobrze wyciszony ale dzwięki z zawieszenia (szczególnie nadkoli) mogły by być lepiej wyciszone. Przy sztywnym zawieszeniu prodcent powinnien wziąć to pod uwagę (szczególnie gdy sprzedaje samochody nie tylko we Francji czy Niemczech!!!) Corolla ma dużo lepiej wyciszone zawieszenie, Focus jest już głośniejszy ale i tak ma min.lepiej wyciszone zawieszenie od 307. Jeżeli chodzi o wyciszenie silnika to jest ono w 307 najlepsze...
~użytkownik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Dla mnie super. Najcichsze z moich dotychczasowych, a pierwszy diesel. Nawet jako chwilowy użytkownik innych marek, uważam, że wyróżnia się na plus. Wsiądźcie do Nissana Almera Tino, z 2004 roku, naprzeciwko Peugeota to jest kombajn Bizon!
~Malakalipsa
Kombi 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Chociaż w porównaniu ze starszymi autami z tego segmentu wyciszenie jest dobre, to, niestety, po wymianie głośników z przodu plastiki strasznie trzeszczą - drzwi wymagałyby porządnego wytłumienia
~Grzesiek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Nie jest najcichszy to fakt ale i przy dużej prędkości nie robi się jakoś super głośny. Z drugiej strony silnik ma specyficzne brzmienie, ludzie się mnie pytają czy to diesel
~Jacek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
wyciszenie niezłe, aczkolwiek dźwięk silnika jest słyszalny i inny od pozostałych. Głośniej robi się od 130 km/h, ale w naszym kraju jest niewiele dróg nadających się do tej prędkości.
~grzesiek_9
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
dobre wyciszenie kabiny pasażerskiej, silnik staje się dosyc słyszalny pow.4000 obrotów, w jeżdzie po mieście bardziej słychac szum opon toczących się po kostce
~Leszek K. (lat 38) e-mail: leon11@op.pl
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
307 SW Premium. Silnik OK, ale zawieszenie da się odczuć (nie stuki, ale twardość na dziurach w jezdni, na równej drodze doskonale). Czasem doskwierają drobne trzaski z tapicerki.
~mwanamaji
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Jest nieżle, ale zawsze moglo wy być lepiej. Najbardziej wkurzają odglosy z zza bagażnika, bo silnik powyżej 4000 obrotów to milutko wyje ;P
~Piotr O.
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Wyciszenie jest bardzo dobre, silnika praktycznie nie słychać. Daje się słyszeć jedynie szum opon, ale nie jest to coś, co przeszkadzało by w jeździe.
~tomcat
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
mam diesla i slychac jego turkot, ale mi to nie przeszkadza. natomiast przy predkosci wiekszej niz 150km/h zaczyna juz przeszkadzac halas
Peugeot 307 I Kombi