Lista ocen Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW 2002-2005 (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Flotowiec 25 Peugeotów 307 2.0 HDI
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Typowy francuski pojazd niedopracowany a już wypuszczony do sprzedaży.Kolejne usprawnienia wynikające z informacji serwisowych i znowu koszty poniosą przyszli klienci.Denerwuje fakt że taka polityka firmy jest zauwazalna przez lata i nic się nie zmienia, bardzo ładny projekt bryły nadwozia nie ukryje innych wad konstrukcyjnych.Żaden inny nowy pojazd o podobnych kosztach zakupu i podobnym wyposażeniu typu Ford,Toyota,VW czy Skoda nie jest tak...
~Leszek K. (lat 38) e-mail: leon11@op.pl
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
307 SW Premium. Bez zastrzeżeń. Miałem już 306 kombi, 307 kombi a teraz 307 SW - najbardziej "zbajerowany". Piękna sylwetka, dużo udogodnień, silnik wystarczająco mocny i elastyczny. Dużo Miejsca na bagaż. Dostęp do bagażnika od strony kabiny przez odchylane oddzielne fotele - przydaje się podczas podróży rodzinnych.
~Tomek
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Wspaniałe rodzinne auto (kombi), cudowny komfort jazdy, widoczność i estetyka. Doskonale pomyślane schowki i detale... I dalej bym tak go zachwalał gdyby nie usterki - począwszy od alarmu, poprzez wtryskiwacze, lusterka, radio skończywszy na dziurawym zbiorniku paliwa. A wszystko to w 18 miesięcy... Rekord?
~liberalny@gmail.com
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
auto ogólnie psuje się często, zawieszenie często "leci", przez pierwsze dwa lata średnio serwis odwiedzałem 3 razy w miesiącu. Oczywiście żadnych napraw nie obejmuje tak zwana gwarancja, której nie podlegają części "zużywające się" - czyli praktycznie każda część.
~Paweł1980
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Najbardziej cenie to autko za komfort ,stylistyke i ilosc miejsca niespotykana w kompakcie.Niestety nasze drogi daja francuskim autom popalic.Jezdze we Francji i rozumiem ,ze nikt nie mogl wyobrazic sobie takiej tragedii jaka jest u nas.
~dawid7880
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Moja opinie dla tego samochodu jest jak najbardziej pozytywna. Mając na uwadze ilość miejsca w kabinie jak i resorowanie komfort podróży jest na pewno wyższy niż u niemieckiej konkurencji.
~Łukasz.
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Silnik, skrzynia, blachy - super. Zawieszenie przednie trochę mnie kosztuje bo dużo jeżdżę. Dosyć dużo miejsca dla wszystkich pasażerów plus w miarę duży bagażnik.
~łysy
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Autko nigdy mnie nie zawiodło, bardzo udany model choć niektórzy inaczej sądzą. Bardzo tania eksploatacja a w dodatku nic sie prawie nie psuje. tylko lać i jechać.
~emigrant
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Jak narazie jestem b. zadowolony z zakupu. Szukalem auta w miare duzego/konfortowego z dobrym wyposarzeniem i taki wlasnie jest. Troche zaskoczylo mnie spalanie ale ogolnie jest super.
~Peżuś
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Nie ma co narzekać, auta się wypracowują głównie przez nasze drogi. Ale wygoda, ekonomiczność tego auta, ładny wygląd i wyposażenie usprawiedliwiają to , bo coś musi sie psuć.
Peugeot 307 I Kombi