Lista ocen Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW 2002-2005 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thule1
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Kupiłem 307 po 2 letnim doświadczeniu z 306. Myślałem że będzie bardziej miękki, tak jednak nie jest, nie mam jednak powodu do narzekań jest to moim zdaniem wyśrodkowane pomiędzy tym co oferował 306 a tym co oferują auta niemieckiej konkurencji czyli jest bardzo dobrze. Co do problemów występują stuki w zawieszeniu podczas jazdy w deszczu, nie jest to specjalnie uciążliwe, ten typ tak ma, mechanik powiedział że wszystko jest ok
~Krzysiek
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
w zasadzie ciezko sie do czegos przyczepic, bo mam juz prawie 200 000 km przejechane na oryginalnych od nowosci elementach zawieszenia, wiec cos tam zaczyna stukac, ale przy tym przebiegu to ma prawo. Diagnosta na przegladzie twierdzi ze jeszcze nie trzeba nic robic, ale ja tam drobne stuki juz slysze.
~kowal
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Uklad jezdny badz kabina jest niezle wyciszona. Dopiero na szarpakach mechanik pokazal mi ze ma spore luzy na kocowkach drazkow i to mi stuka, ale przy tym przebiegu to ma prawo. W tylne osi mam popekane tuleje, wiem ze powinienem je wymienic ale na razie nic nie stuka.
~Kinsky
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
niby OK, ale zwlaszcza na sliskiej nawierzchni przekazuje dosc malo sygnalow o rzeczywistej przyczepnosci i czasem mam wrazenie, że nagle moze mnie wystrzelic z drogi. nic takiego na szczescie nie mialo miejsca. troche za bardzo podsterowny
~ak4777777 PKP
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Jak to Peugeot :) Nim się płynie a nie jeździ :) Zawieszanie to istny komfort, może buja się na zakrętach ale za to na dziurach i koleinach jest komfortowo i nie trzeba się umawiać do dentysty na wymianę plomb w zębach :)
~zukes
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
wymiana łożyska trochę mnie zaskoczyła, ale czytając opinie o innych samochodach widzę że jest to dość częste w samochodach nowych ( stosowanie słabych materiałów i zarobek na częściach )
~Piotr K
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
troche buja, ale do spokojnej jazdy się nada. Niestety nie wytrzymuje eksploatacji w polsce. Co chwila coś trzebabyło wymianiać
~ROMEK!!!
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
komfortowy do przebiegu ok.55tys.km teraz puka prawy tył i trzeszczy lewy przód jak miałoby się za chwikę coś urwać
~Krzyw
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
wpadłem w poślizg, wyjechałem bez szwanku, autem po zakrętach sunie się pięknie tu nie ma żadnych zastrzeżeń
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
~Krzyw