Lista ocen Peugeot 307 I (615) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 645 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł L
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
kierunkowskazy odbijają aż włącza się przeciwny, piszczenie przy ruszaniu (łączenie silnika z wydechem) nie jest do usunięcia przez serwis, ostatnio zaczęło coś brzęczeć przy pedale sprzęgła
~walmarz@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
i tutaj jest kilka uwag: przełącznik kierunków, klakson, tylna klapa - zamek, coś drga ale trudno zlokalizować gdzie i co, stuki z prawej strony - w serwisie mówią że to zawór odcięcia paliwa i to normalne
~bolano@interia.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Po wyeliminowania, jak to nazwali poprzednicy "chorób wieku dziecięcego": wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów, regulacja zamka w klapie i wymiana czyjnika poziomu oleju bez najmniejszych niespodzianek.
~77@goral.wp.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
tylko 3+, w ramach gwarancji sporo drobiazgów (głównie elektryka - chyba jeszcze nie opracowano dobrego programu do tej elektroniki), niby miło i bezpłatnie, ale każdy pobyt w serwisie to mój stracony czas
~Larry
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
kilka drobnych niedociągnięć (np. zacinający się włącznik kierunkowskazów i i niewyregulowane zamki) sprawnie usunięte przez serwis. Zapomniałem o żarówkach - światła mijania i jedna stopu
~kdabrowski1@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
po 2 dniach wymieniono półkę na okulary, potem jeszce raz ją wymieniono. W sumie od 7 miesięcy serwis Peugeota jest moim drugim domem, w którym jestem 2-3 razy w tygodniu po 3-4 godziny.
~Rychu
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Przez 5 lat, od 120 do 207 tys. km wymieniono tłumik, sprężyny przód, koło pasowe, przewód hydraulicznego sprzęgła, elementy przedniego zawieszenia. I to wszystko.
~Malakalipsa
Kombi 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Zdażają się drobne problemy, zwłaszcza z elektryką, przestaje działać któryś bieg nawiewu, coś tam się dzieje ze światłami - typowo francuskie usterki, upierdliwe ale do rozwiązania
~099Konrad
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Niby wszystko ok, ale zawsze coś w elektryce sie zrobi, np. żarówki się spalą raz na 3 miesiące, jakiś błąd wyskoczy w komputerze ale wystarczy odłączyć akumulator i jest ok.
~OLEK
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
nagminnie palą sie żarówki z przodu. reczny zawodzi w zimie. czesto wyłącza mi sie ABS i poduszka powietrzna pasażera ( w zime ) lubi sie tez w zime zawiesic kontrolka ilosci paliwa.