Lista ocen Peugeot 307 I (615) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 645 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin L.
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Przełącznik zespolony (kierunkowskazy, wycieraczki) nie stykał i kwalifikował się do wymiany ale nie zdążyłem tego zrobić. Opadająca tylna wycieraczka. Zamarzająca linka hamulca ręcznego. Często przepalające się żarówki świateł mijania.
~rrw
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
I to jest cud, mam auto od 9 lat jedyną naprawa poza standardowymi (klocki tarcze, rozrząd - nie liczę)to wymiana pompy paliwa - ta tańsza podająca paliwo z baku. Mówiąc cud wiem co mówię bo mam też 307 służbową i to już jest skarbonka.
~Bader
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Zawieszenie - raz do roku trzeba coś robić - końcówki drążków lub swożnie. Ogrzewane lusterka przestały być ogrzewane po roku działnia. Zamek tylnych lewych drzwi zimą po otwarciu odmówił współpracy - wymiana (możliwość tylko całej kasety) ok. 400 zł.
~Dap
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Jest prawie OK. - Co roku urywają się chlapacze od śniegu. - Regularnie przepalają się żarówki. - spryskiwacz tylniej szyby działa do bani - płyn trafia na szybę po kilku ruchach wycieraczki, aż boję się jej używać przy brudnej szybie.
~Ex Fan
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Niestety 23 razy naprawiany w serwisie,prawie zawsze typowe dla 307. usterki,laczniki,przelaczniki kierunkowskazow,i inne drobiazgi.Za to serwis w Czestochowie super profesjonalny,zawsze auto bylo szybko i sprawnie naprawione-obsluga na 5.
~jacho01@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
mam od niedawna kupiłem lekko używany. poprzedni wlaściciel dał mi komplet faktur z historią napraw. Trochę szok. Tarcze, zawieszenie po 16tyś???. Mam nadzieje, że muj patent z ciśnieniem w kołach to zmieni bo auto dużo lepiej znosi teraz nierówności.
~marek.18031964@interia.pl
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Drobne duperelki ale denerwujące. Przełącznik kierunkowskazów przeskakujący to norma. Na gwarancji wymienili ale nie pomogło. Odpinają się osłony z tworzywa. Żarówki przepalają się dość często. Regulacja pochylenia oparcia fotela kierowcy jest do bani.
~Edward
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
mimo że samochd jest nowy dzieją się dziwne rzeczy , z tyłu coś ćwierka (po otwarciu drzwi bagażnika ustaje), coś stuka (nie zawieszenie , nie półka ). Wsteczny wchodzi czasami z oporami, po zmianie biegów silnik samoczynnie zwiększa obroty
~zen
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
żarówki ciągle sie palą , po myjni nie moge zamknąć drzwi centralnym zamkiem, wymiana przekaźnika przy kierownicy , ponoć znana wada w ASO,po skręcaniu np. w prawo włacza mi sie juz na prostej kierunkowskaz w lewo przy odbijaniu kierownicy
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I
9,2
9,5
~kierowca
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
zacina sie od czasu do czasu kierunkowskaz.Jak w kazdym z tego okresu.Raz uszczelnienie termostatu.NIE NABIERAJCIE SIE ZE TO USZCZELKA POD GLOWICA Teraz do wymiana gumka w zawieszeniu.Cena ok.35 zlKlocki z tylu.Z przodu wytrzymaly ok 50000