Lista ocen Peugeot 307 I (548)

~000
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
według mnie obecnie najbardziej reprezentacyny kompakt-świetne fotele eleganckie wykończenie choć za dużo plastiku,ze względu na przeskok technologiczny z Peugeota 306 doświadczyłem kilku usterek,które nie były dokuczliwe ale denerwujące
3,4
~R2D2
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Jak na tą moc to silnik trochę mułowaty. Trzeba utrzymywać wysokie obroty aby coś więcej z niego wycisnąć. (Silnik)
~KaWu
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
podsumowując, mimo obiegowych opinii o wyjątkowej usterkowości tego modelu nie mam prawa narzekać a wręcz przeciwnie; nie mogę powiedzieć, że to co piszą inni użytkownicy to nieprawda, jak w każdym modelu trafiają się lepsze i gorsze egzemplarze, ja widocznie miałem szczęście trafić na ten lepszy - jak do tej pory tak miałem z każdym samochodem ::)
1,6
~Michał (misieknie@wp.pl)
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
samochod tragedia, mając 3 inne w domu ten jako 4 jest absolutnie najgorszy nie sprzedaję tylko dlatego że byłaby to straszna strata wartości kupiłem nówke za 70.000 w salonie, to była najgorsza decyzja dotyczące samochodu w moim życiu
4,1
~fristam@neostrada.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Auto rzeczywiście urodziwe i finezjnie wykończone (miałem XT Premium). Awaryjność drobiazgów - w porównaniu z tym, co tu czytam nie taka straszna. Niestety auto spodobało się złodziejom.
3,4
~GrzegrK@inetia.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Zkażdą usterką przyjeżdża sie po kilka razy.Przydarzył mi się dzwon w prawy bok dokładnie w tylne koło na naprawę samochodu czekałem 3 miesiace (nie było we francji poduszek kurtymowych),po dokonanej naprawie nie obeszło się bez kilku poprawek(geometria, obruszana poduszka boczna wfotelu). Sam samochód jest OK natomiast serwis i awaryjność samochódu zostawia wiele do życzenia. Tytuł samochód roku 2002 do czegoś zobowiązuje!
~Marek
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Autko jest OK Ma rasowy kształt i oglądają się za nim dziewczyny :)
~Piotr M. woj.lubelskie
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Przestronne ,wygodne, bardzo funkcjonalne auto rodzinne ,zarówno na dłuższe jak i krótkie wyjazdy.Bardzo dobrze wyposażone klima,poduszki,ABS itp.przy tym ładne,zgrabne i proporcjonalne.Polecam.
~piter
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
choroby wieku dzieciecego mam nadzieje mieć za sobą,od około 20 000 km całkowity spokój.Przejechałem pół Europy w ciągu 22 godzin i peżocik wytrzymał :-) Pewnie z 307 będzie jak 405,406,czy 205 -zostaną docenione po latach...
~piotrek
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Dość drogi samochód z dość dużą ilością usterek o bardzo dobrej konstrukcji i niskiej jakośći.Auto da się lubieć choć czasami nadwyręża zaufania.Nie wiem jak w innych markach ale chyba większej liczby usterek nie może być.Mimo wszystko jeszcze nie żałuję