Lista ocen Peugeot 307 II Hatchback (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamilo307
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
najbardziej co mnie denerwuje to że nie mogę znaleźć wygodnej pozycji za kierownicą...za wysoko się siedzi(za mała jest regulacja na wysokość) oraz za krótkie siedzisko foteli przednich...pedały też są za blisko względem kierownicy, cały czas mam podkurczone nogi...dlatego rozglądam się za audi tam jest dużo dużo wygodniej (oczywiście moim skromnym zdaniem)
~siwekq
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Bardzo wygodne fotele z przodu, jak też z tyłu. Możliwość dokładnego dopasowania wysokości i odległości foteli z przodu. Poza tym wygodne oparcia na łokieć. Z przodu jak i z tyłu bardzo dużo miejsc na nogi. Bagażnik bardzo funkcjonalny jak na tak małe autko.
~rodman24@vp.pl
Hatchback 2.0 16V 177KM 130kW
Fotele skórzane wentylowane w kolorze ciemnego czerwonego wina, deska w tym samym kolorze. Przednie fotele b. komfortowe pozwalające na wielogodzinną jazdę. Na tylnej kanapie 3os raczej starczy im przestrzeni, ale w długie trasy zalecane 2os.
~kuba
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Przestrzeni w tym aucie nikomu nie zabraknie. Jest to chyba punkt w którym trudno pobić P 307 w tej klasie. Ale nie ma samochodów idealnych minus za mały bagażnik,w związku z tym na wakacyjne wojaże tylko dla dwóch osób.
~Tata
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Mimo, że z zewnątrz auto wygląda na małe, w środku miejsca z przodu miejsca jest tyle co w fordzie mondeo. Z tyłu także przyzwoicie. Bagażnik w wersji hatchback mógłby być trochę większy.
~Kubeusz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Dla mnie super, choć jestem wysoki. Dużo miejsca na nogi. Ogólnie dużo przestrzeni przed kierowcą i po bokach. Z tyłu kanapa wygodna, gorzej z miejscem na nogi dla wysokich jak z przodu siedzą wysocy.
~Jarek
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Dużo miejsca z przodu,bardzo wygodne przednie fotele(długie siediska).Z tyłu dwie osoby mają tez wygodnie.Bagażnik średia w klasie.Po dojechaniu nad morze(około 750 km)żadnych bóli plecow.
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Cóż znów jestem za wysoki, jeżeli ktoś ma 170 cm to ma idealny wzrost - przy moim 188 troche ciasno. A i za grubym nie można byc (siedzenia lotnicze) bo mnie nieźle na początku uwierały chciaz gruby nie jestem
~Sebastian Basior
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Tutaj Peugeot zaskakuje chyba kazdego. Wsiadajac do auta spodziewamy sie czegos w stylu 206. A tu mile zaskoczenie. Przestrzen pozwala na duzy konfort jazdy 4 pasazerow.
~Marcin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Dużo miejsca na nogi zarówno z tyłu jak z przodu, mimo, że hatchback to dość pojemny bagażnik, wygodny na dalekie podróże dla rodziny 2+1.
Peugeot 307 II Hatchback