Oceny Peugeot 307 II Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008

Peugeot 307 II Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 307 II Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008

~mihalekkk199
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Kupiłem go z pewnej ręki. Znałem właściciela, który kupił to auto z salonu w moim mieście do swojej firmy. Dodatkowo inny znajomy pracuje jako elektryk w autoryzowanym serwisie Peugeota i potwierdził, że zna to auto i że jest bezwypadkowe itd. Niestety to tylko Peugeot... Kontrolki od poduszek wciąż świeciły ( ostatecznie okazało się, że były i działały.. miałem okazję się przekonać :). Zawór EGR, wtryskiwacze, kontrolka ABS. Elektryka wciąż...
~ToMeK
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
super samochód. Jeździłem nim 4 lata.. be najmniejszej wpadki.. 33 stopnie mrozu na całym osiedlu odpalił tylko mój PEG i VolVo kolegi. Samochód absolutnie bezawaryjny bo przez 4 lata nic się w nim nie zepsuło. Serdecznie polecam osobą którym zależy na oszczędnej jeździe naprawde wygodnym i bezawaryjnym samochodem. Jest nieco słaby... mógłby miec lepszego kopa... ale po co. Samochód jest oszczędny ładnie wygląda nie psuje się i nie rdzewieje...
~wensa74
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Świetne zawieszenie samochodu, wytłumienie wnętrza no i climatronic sprawiają że jazda tym samochodem to jedna wielka przyjemność. Peugeot świetnie się nadaje własnie na polskie drogi, dziury są świetnie amortyzowane, cały samochód świetnie trzyma się jezdni a przyspiesznie świetnia spełnia swoją rolę. Na początku nie miałem zamiaru kupować tego samochodu gdyż przeczytałem o wielu wpadkach w poprzednich modelach z lat 2001 i 2003. Jednak po...
~Łukasz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód obszerny, dość dynamiczny, mało pali i to by było na tyle bo koszty utrzymania są kosmiczne. Awaria za awarią! Po 3 latach użytkowania mam go dość i wstyd mi go komuś sprzedać bo jest nieprzewidywalny.
~Marcin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, mam je od nowości, miałem wahania, że to Francuz ale teraz bym go nie oddał. Leję paliwo, wymieniam olej i części eksploatacyjne i jeżdżę. Silnik mimo 90 PS bardzo zrywny, elastyczny i wręcz niewiarygodnie ekonomiczny, znosi dobrze nasze paliwo, a jego osiągi potrafią zaskoczyć. Próba w Niemczech na odcinku bez ograniczeń pokazała 205 km/h na GPS, licznik zamknięty.
~krzysztof
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Super autko, spalanie małe, duzo miejsca, ogólnie na plus. Przez pierwsze 2 lata uzytkowania poza wymianą części eksploatacyjnych (filtry, klocki, oleje) bez wiekszych problemów. Ostatnio większy przegląd i do wymiany tylne i przednie tarcze , rozrząd oraz termostat. Jak narazie jestem bardzo zadowolony z mojego Peugota :)
~Kubeusz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Autko przyzwoite z bardzo dobrym silnikiem. Wygodne do dalekich podróży i przyjemnego przemieszczania się z punktu A do B. Na górskiej krętej drodze, dzięki dobremu trzymaniu w zakrętach, w kierowcy budzi się rajdowiec ale pod warunkiem, że nawierzchnia jest równa, bo na dziurach i wybojach łomocze zawieszenie niemiłosiernie.
3,3
~wojwoj@ce.com.pl
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Gdyby nie spalanie odpowiednie dla ciężarówki to byłbym zadowolony. I nie jest to kwestia mojego stylu jazdy(czytaj powyżej-te same odcinki inne samochody), próbowałem jeździć nim bardzo delikatnie, nienaturalnie wręcz-bez efektu!
~ryszard
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Zamiast komentarza. Jazda tym samochodem to czysta przyjemność -bez konieczności wydawania setek tysięcy złotych dla zaspokojenia własnej próżności. P.S. Poprzednio jeździłem 406-ką przez okres 9-ciu lat.
~maciek210
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
za cenę ok. 60 tys. zł mam świetnie wyposażonego diesla (Hdi): z klimą, pełną elektryką, super sprzętem CD, 6 poduszkami, podłokietnikami. Co mnie irytuje wskazałem wyżej. Ale nie wiemy czy to wady. Nie jestem fachowcem.
Peugeot 307 II Hatchback