Lista ocen Peugeot 307 II Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Pomimo wielu uwag co do niezawodnosci tych aut ja nie mam zadnych zastrzezen. Posiadałem wczesciej wersje z przed liftingu i również nie miaełm z tym autem zadnych problemów. Pojawiające się komentarze o usterkach elektryki sprawdziły się u mnie tylko raz gdy bez przyczyny zapaliła sie kontrolka poduszki powietrznej. Ale jak na 5 lat podróżowania tymi autami to chyba nie najgorszy wynik.
~piotr_konin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
1/ trochę problemów jest, a to przewód paliwa się obsunął i wylewał paliwo na silnik (3 razy, za każdym razem inny) 2/ tarcze hamulcowe do wymiany przy 10tys (droga robocizna i zamienniki tez) 3/ eletryka mi zaszwankowała (ale jak na razie sama się naprawiła :-) - diagnoza (150zł) nie wykazała żadnych usterek czy błędów
~kuba
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Chłodnica klimatyzacji, przetwornica wentylatora chłodnicy, wymiana świec żarowych, zaczyna odzywać się zawór EGR podczas zaczytywania błędów komputera, czyszczenie na razie pomogło. Więcej grzechów nie pamiętam.
~Tomek
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
absolutnie bezawaryjny.... jedna rzecz mi przyszła do głowy.. zaraz jak kupiłem to wymieniłem czujnik pod pedałem hamulca. Sam czujnik chyba 55 pln ale jakiś przewód do niego 140 i całość w okolicach 200 pln w ASO w Wieliczce
~norbert.g
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Tragedia: skrzypiące plastiki, wymiana elektrozaworu, wymiana osłony termicznej turbosprężarki itd. Średnio co 2 miesiące z jakąś usterką w serwisie. Kieski serwis w Radomiu, gdzie traci się mnóstwo czasu.
~Marcin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Paliły się non stop żarówki świateł mijania z przodu, dopiero jak wymieniłem kable na mocniejsze to przestały, poza tym przy 250 tys. km pękła chłodnica.
~Tata
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
po 85 tys. lekkie wycieki oleju z silnika. po odpaleniu w temp. od minusowej do plus 5 stopni po zgaszeniu auto wydaje elektryczny dzwięk przez ok. 5-10 min.
~Domel
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
od początku nie działa tylna wycieraczka po wrzuceniu wtecznego biegu, mizernej jakości radio CD i głośniki - a to mnie najbardziej zdenerwowało !!!!!! :(
~maciek210
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
jestem trochę przewrażliwiony i denerwują mnie czasem trzeszczenia plastkików w jeździe po naszych nierównych drogach. Ale chyba tego nie da się uniknąć...
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 II Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
~Mariusz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Uszczelka przedniej szyby przy górnych narożnikach robi wrażenie niespasowanej
Peugeot 307 II Hatchback