Lista ocen Peugeot 307 II Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008 (43)

~Kubeusz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Autko przyzwoite z bardzo dobrym silnikiem. Wygodne do dalekich podróży i przyjemnego przemieszczania się z punktu A do B. Na górskiej krętej drodze, dzięki dobremu trzymaniu w zakrętach, w kierowcy budzi się rajdowiec ale pod warunkiem, że nawierzchnia jest równa, bo na dziurach i wybojach łomocze zawieszenie niemiłosiernie.
~ToMeK
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
super samochód. Jeździłem nim 4 lata.. be najmniejszej wpadki.. 33 stopnie mrozu na całym osiedlu odpalił tylko mój PEG i VolVo kolegi. Samochód absolutnie bezawaryjny bo przez 4 lata nic się w nim nie zepsuło. Serdecznie polecam osobą którym zależy na oszczędnej jeździe naprawde wygodnym i bezawaryjnym samochodem. Jest nieco słaby... mógłby miec lepszego kopa... ale po co. Samochód jest oszczędny ładnie wygląda nie psuje się i nie rdzewieje...
~mihalekkk199
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Kupiłem go z pewnej ręki. Znałem właściciela, który kupił to auto z salonu w moim mieście do swojej firmy. Dodatkowo inny znajomy pracuje jako elektryk w autoryzowanym serwisie Peugeota i potwierdził, że zna to auto i że jest bezwypadkowe itd. Niestety to tylko Peugeot... Kontrolki od poduszek wciąż świeciły ( ostatecznie okazało się, że były i działały.. miałem okazję się przekonać :). Zawór EGR, wtryskiwacze, kontrolka ABS. Elektryka wciąż...
~kuba
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód bardzo komfortowy, przestronny, dobrze wyciszony i wbrew obiegowym opiniom nie sprawił mi nigdy problemu.
~piotr_konin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
może byc, to mój drugi francuz (miałem 206 roland garros - ale mi ukradli) , niezły samochód, obszerny, fajny silnik, parę kłopotów
~Łukasz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Samochód obszerny, dość dynamiczny, mało pali i to by było na tyle bo koszty utrzymania są kosmiczne. Awaria za awarią! Po 3 latach użytkowania mam go dość i wstyd mi go komuś sprzedać bo jest nieprzewidywalny.
~marcin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Fajna elastyczność oraz osiągi zwazywszy na dość niewielki silnik i jedyne 90 KM które posiada moja wersja. (Silnik)
4,1
~wojwoj@ce.com.pl
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Podoba mi się! Ale o dłuższy komentarz i bardziej szczegółową ocenę pokuszę się po przejechaniu 10.000 km.
~wensa74
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Świetne zawieszenie samochodu, wytłumienie wnętrza no i climatronic sprawiają że jazda tym samochodem to jedna wielka przyjemność. Peugeot świetnie się nadaje własnie na polskie drogi, dziury są świetnie amortyzowane, cały samochód świetnie trzyma się jezdni a przyspiesznie świetnia spełnia swoją rolę. Na początku nie miałem zamiaru kupować tego samochodu gdyż przeczytałem o wielu wpadkach w poprzednich modelach z lat 2001 i 2003. Jednak po...
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 II Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
~Marcin
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, mam je od nowości, miałem wahania, że to Francuz ale teraz bym go nie oddał. Leję paliwo, wymieniam olej i części eksploatacyjne i jeżdżę. Silnik mimo 90 PS bardzo zrywny, elastyczny i wręcz niewiarygodnie ekonomiczny, znosi dobrze nasze paliwo, a jego osiągi potrafią zaskoczyć. Próba w Niemczech na odcinku bez ograniczeń pokazała 205 km/h na GPS, licznik zamknięty.
Peugeot 307 II Hatchback