Ocena kierowcy - Peugeot 307 II Hatchback

Silnik 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 2005
Peugeot 307 II Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : super oszczędny
super samochód. Jeździłem nim 4 lata.. be najmniejszej wpadki.. 33 stopnie mrozu na całym osiedlu odpalił tylko mój PEG i VolVo kolegi. Samochód absolutnie bezawaryjny bo przez 4 lata nic się w nim nie zepsuło. Serdecznie polecam osobą którym zależy na oszczędnej jeździe naprawde wygodnym i bezawaryjnym samochodem. Jest nieco słaby... mógłby miec lepszego kopa... ale po co. Samochód jest oszczędny ładnie wygląda nie psuje się i nie rdzewieje a do tego wmiare świerzo wygląda i naprawde może się podobać, nie jest to kolejny nudny jak flaki z olejem VW tylko samochód PSA... zrobiony z emocjami. Dbałem o niego lałem olej 5W30 i dobrą rope... ale naprawdę opłaciło się.. WAŻNE ....szukać tylko modeli II czyli po 2005 roku... to zapewni bezawaryjność. Te samochody są dużo bardziej dopracowane. Sąsiad ma taki sam z 2003 roku z silnikiem 2.0 HDI i ma z nim same problemy... ten model po 2005 roku nie ma już problemów wieku dziecęcego.. co ważne wersja z silnikiem 90 PS nie ma FAPa więc odpada kilejny duży i kosztowny problem... serdecznie wszystkim polecam naprawde warto
niesamowicie oszczędny samochód... Fakt trzeba o niego dbać, nie lac byle czego do baku ani do silnika... OLEJ 5w30 Shell ropa... jest bardzo wdzięczny za ultimate... nieopisany wzrost mocy... aż ciężko opisać nigdy w to nie wierzyłem ale w tym przypadku...autko ma 90ps wiec nie poraża ...czuc wyraźny wzrost mocy.. nie jest oszczędniej ale jesz....rzwawiej. trasa KRK Tarnowskie Góry - KRK... przy spokojnej jeździe DK 94 spalił 3.4 ( max 100 km.h ) to najlepszy wynik. Byłem nim we włoszech na wakacjach... dowaleni namiotami bagażami butlami z gazem i wszystkim co się bierze pod namioty z 4 osobami... 5000 km autko wyszło w okolicach 4.3 ( wg komputera a ten cygani od 0.2 w trasie do 0.5 w mieście ) dbaj o niego a on będzie dbał o twój portfel... super oszczędne auto nic się nie psuje i nie rdzewieje ... auto idealne.. świeży wygląd... ROZRZĄD z pompą wody wszystkimi paskami i rolkami z wymianą koszt okolic 700 pln.. Kompletne zawieszenie przód wszystkie gumki drążki łączniki i inne plus kompletne hamulce tarcze i klocki plus kompletne hamulce tył koszt 1400 pln...pewno ze 3 lata spokoju.... polecam wolkswagen umarł ze swoimi przedpotopowymi dieslami z epoki kamienia łupanego... wolkswageny są jak papier toaletowy szare smute i do du....y silnikowo lepszy tylko FIAT ze swoimi fenomenalnymi JTD
super

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi 16V 90KM 66kW [l/100km]