Lista ocen Peugeot 308 I SW (59)

~jkfish
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Samochód absolutnie godny polecenia. Bardzo ekonomiczny, wystarczająco dynamiczny i o wysokiej kulturze pracy silnik. Aż niewiarygodne że te wszystkie cechy można połączyć ze sobą z tak dobrym skutkiem. Świetne materiały wykończeniowe - tutaj konkurencja zostaje z tyłu chyba najbardziej. Należący do największych w tej klasie bagażnik. Dobre wyposażenie. Zwracający uwagę, dynamiczny wygląd(z zastrzeżeniem że tył wersji kombi jest dość...
~kvarek
SW 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Brakuje mi trochę fabrycznego zestawu audio-video i ESP (zawsze bezpieczniej)
~Andrzej
SW 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Ogólnie ok. Dobrze wyciszony, mało pali, moc wystarczająca, wygodne fotele, duża przestrzeń w kabinie
~Lucjan
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
jest to kolejna moja ocena napisana po powrocie z wakacji. Auto (308 SW) kupione z myślą o wyjazdach na wakacje i jest do tego właśnie stworzone. Nie sposób wymienić wszystkich drobnych akcesoriów które wspaniale sprawdzają się podczas podróży i znacznie ją ułatwiają. Z tyłu nawiewy klimy, lampki które nie przeszkadzają kierowcy a pozwalają swobodnie czytać, regulowane tylne fotele, stoliczki lotnicze, spora ilość schowków w tym ten z przodu z...
~maciej
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
dobre auto, miasto+tras dla rodziny 2+2 i pies. Auto służbowe trochę miekkie zawieszenie, duża ekonomika, zobaczymy jak będzie za 3-5 lat
~doprze
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
fajne autko za małe pieniądze. Duże, pakowane i wygodne. Miało dużo bajerów i całkiem ładnie wyglądało.
~synergie
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Bardzo oszczędny i trwały, ale wyprzedzanie powyżej 90km/h wymaga czaaaaasu. Trochę głośny. (Silnik)
~arni
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Komfortowe, duże pojemne kombi (chyba jedne z większych kompaktów). Ekonomiczne i dość sprawanie poruszające się jak na tę moc (czego obawiałem się). Na baku spokojnie możemy przejechać 1.100 km i ten wygląd zewnętrzny.
~skrzynka_na_spam1313
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
W porównaniu do starszej 307ki to auto to dramat ze względu na silnik. Wolałbym zostać przy starszej o 5 lat 307-ce z 2-litrowym 16V niż użerać się z 308.

Usterki Peugeot 308 I

Peugeot 308 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Romann61
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Bardzo podoba mi się ten samochód, z przyjemnością do niego wsiadam i pokonuję następne kilometry
Peugeot 308 I SW