Lista ocen Peugeot 308 II (54) - Karoseria

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Wizualnie klasyczna linia i bryła hatchbacka bardzo mi się podoba. Mój egzemplarz jest w kolorze standardowym białym (jakość lakieru przyzwoita), z ładnymi 17-calowymi felgami Rubis oraz czarną taflą panoramicznego dachu - uważam, że prezentuje się super i długo się nie zestarzeje. Spasowanie elementów nadwozia (drzwi, dach, bagażnik) jest dość dobre za wyjątkiem maski i błotnika (u mnie szczelina z lewej strony jest nieco większa niż z...
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
~Robert
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Klapa bagażnika jest plastikowa, a maska aluminiowa. Ma to swoje wady i zalety. W przypadku gradu klapa bagażnika się nie odkształci, gorzej z maską. Niewiele jest warsztatów, które podejmują się naprawy blacharskiej aluminium, ale w moim przypadku po gradobiciu blacharzowi udało się wyciągnąć wszystkie wgniotki. Auto nie rdzewieje mimo 8 lat na karku, więc nie mam zastrzeżeń. Jedynie lakier mógłby być bardziej odporny na odpryskiwanie.
~James_Enfield
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Peugeot 308 T9 SW to po prostu piękny i przestronny samochód. Linia nadwozia robi wrażenie, pomimo że to przecież kompaktowe kombi, a te rzadko wyglądają dobrze. Moim zdaniem to zdecydowany lider w swojej klasie. Żałuję, że nie dołożyłem do wersji Allure ze zintegrowanymi LED-ami ale i tak jest dobrze.
~Tomek
SW Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Karoseria jak karoseria. Lakier bardzo delikatny i podatny na odprski. Blacha cienka jak papier ale to chyba taka domena dzisiejszych aut. Sporo miejsc fabrycznie niedomalowanych - komora silnika, mocowanie zawiasów etc. Mogło by być lepiej.
~Tommm76
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jak na francuskie auto to szału nie ma. Designerzy nie popisali się wyobraźnią. Wygląda zbyt podobnie do Golfa, ale takie było chyba zamierzenie ... Klasyczny hatchback i tyle. Może dzięki temu nadwozie nie zestarzeje się zbyt szybko.
~Paweł
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Lakier sporo wybacza, jedna gwiazdka odjęta za tylnie drzwi - o ile przednie zamykają się bardzo łagodnie, o tyle z tyłu słychać nieprzyjemne trzaśnięcie i metaliczny dźwięk. Generalnie tył jest tu potraktowany trochę po macoszemu.
~Tobiasz
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
W wieku auta ok.5 lat pojawiają się nieliczne brązowe wykwity (ne jest to na pewno rdza!) ogólnie wykonanie dobre. Po uszkodzeniu zderzaka z przodu nie było problemu z dostaniem części i wymianą
~damian
SW 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Część elementów wykonanych z plastiku, co jest raczej ok, ale blach na dachu, czy na masce zrobiona była chyba z żyletek - zagina się pod wpływem większego wiatru ;)
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 II
5,6
7,2
~Grzegorz J.
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Karoseria... no cóż, mi się podoba :) Spasowanie blach, lamp i uszczelek jest ok. Lakier również bez zastrzeżeń. Na nowym samochodzie znalazłem tylko jeden mały paproszek.