Oceny Peugeot 308 II SW 1.2 PureTech 110KM 81kW 2014-2017

Najnowsze oceny Peugeot 308 II SW 1.2 PureTech 110KM 81kW 2014-2017

3,4
~Robert. M
SW 1.2 PureTech 110KM 81kW
Dramat!! Same auto ciekawie wykonane, wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny ok. Jednak silnik to dramat. Kupiłem je przy przebiegu 162000, i robiąc 2 tyś kilometrów, dolałem około 5 litrów oleju. Wieczny komunikat o niskim stanie oleju, co w połączeniu z małą pojemnością miski olejowej, może doprowadzić do tragedii. Na szczęście udało mi się dogadać ze sprzedawcą, i zwróciłem mu auto. Unikajcie tego silnika jak ognia.
~astrolot
SW 1.2 PureTech 110KM 81kW
Wygodny kompakt, cicho wewnątrz, lekki do prowadzenia. Od nowości 150 tys km z jedną wizytą w serwisie (wentylator chłodnicy). Pasek rozrządu jeszcze nie wymieniany i jak na razie nic się nie łuszczy, a gdzieś można poczytać, że po 30tys coś tam się dzieje. Silnik bardzo elastyczny, nie spala oleju. Obsługa wyświetlacza dotykowego banalna i nie trzeba wychodzić z nawigacji, żeby zmniejszyć czy zwiększyć temperaturę (jakiś moto znawca na yt...
~aop
SW 1.2 PureTech 110KM 81kW
Doskonała mechanika ale jednocześnie trochę drobnych niedociągnięć psujących obraz całości, np. odbicia aluminiowych ozdóbek kokpitu na szybach bocznych co przesłania lusterko, niezbyt wygodne umieszczenie elektrycznych przełączników szyb, brak "szybkiego schowka" na okulary przeciwsłoneczne, woda deszczowa pozostaje w lusterkach, etc. po przemyślanym face liftingu tych drobnostek powinno być już doskonale.
~Janek
SW 1.2 PureTech 110KM 81kW
Peugeot to moja sprawdzona marka, dzięki at garage wybrałem korzystną ofertę dla siebie. Polecam!
Peugeot 308 II SW